Problem z grą sieciową w CM 01-02

 DamPrz Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2012
Skąd: Zamojsce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2012, 20:38    Pytanie
Mam CM 01-02 z łatką 3.9.62 i zainstalowaną wersją PL
Próbuję na kilku komputerach (Win7) założyć grę sieciową i wyskakuje błąd Tworzenie gry sieciowej o nazwie "..." nie powiodło się.
Na 2 komputerach się to udaje, ale wcześniej system pytał czy odblokować grę w zaporze. Na innych komputerach system o to nie pytał i gry założyć się nie da. Tylko można się podpiąć pod inną grę wpisując IP (na 2 komputerach na których można założyć grę sieciową można też odświeżyć listę gier sieciowych i automatycznie taka gra się pokazuje i nie trzeba wpisywać IP)
Próbowałem wszystkiego. Wyłączałem antywirusa, całą zaporę i nic...

 DamPrz Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2012
Skąd: Zamojsce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2012 20:58    #1
Przy wciskaniu przycisku Utwórz grę sieciową na chwilę uruchamia się program cmd.exe (C:\Windows\System32)
Podobnie gdy nowa gra sieciowa się wczyta, komputer pozwala wyjąć płytę z napędu, klikamy OK, uruchamia się cmd.exe i wtedy wywala błąd Utworzenie gdy sieciowej nie powiodło się
Plik cmd.exe ma u mnie uprawnienia do odczytu oraz do odczytu i wykonywania. Nie ma uprawnień do zapisu i nie można tych uprawnień zmienić.
Czy to ma jakiś związek z problemem?

 DamPrz Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2012
Skąd: Zamojsce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2012 21:35    #2
Właśnie się kapnąłem że na tych 2 kompach na których można założyć grę sieciową mam systemy Win7 64bit i WinXP a na 5 innych na których gra sieciowa nie wchodzi mają Win7 32bit
Nie rozumiem dlaczego na tym systemie gra sieciowa nie chce odpalić

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.