Problem z Cm 03/04

Ahn Proletariat

0
12.11.2004, 23:34    Pytanie
Witam. Jestem posiadaczem komputera z windowsem xp. Podczas grę w cm 03/04 i fm 2005 często wyskakuje mi błąd windowsoski tych aplikacji co uniemożliwia normalną gre. co robić?
z góry dziękuje

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2004 13:43    #1
Lukasz dobrze gada :) Jest jednak kilka takich sytuacji, w których instalacja patchy nie pomoże. Ja np. miałem zawsze wylot do WinXP z CeeMa 03/04 jak chciałem wejść w statystyki piłkarza Groclinu (a potem mojego) - Mynara. Zawsze. I do dziś nie doszedłem, o co chodziło...

Post pomocny

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2004 12:11    #2
sprawc czy nie masz wirusow na kompie. Ja jak mialem to tez mnie caly czas wyzucalo z gry

Post pomocny

 david Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: Piekary ?šlÄ?skie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2004 15:31    #3
witam mam identyczny problem !!!!! ale ja juz sie raz (kilka miesiecy temu) o to pytalem i poradzono mi formata . takk tez zrobilem wszystko zainstalowalem od nowa i za przeproszeniem dupa. problem jaki byl taki zostal. i chyba wiem o co chodzi a przynajmniej tak moze byc w moim wypadku: Moj Naped CD sie starzeje a plytka ceema niszczy i dawniej przy instalacji CEEMA pojawial mi sie plik DUPE.exe a teraz instalator go nie instaluje i nawet nowa gra mi sie nie chce zaladowac. JAKBEM SIE MYLIL I KTOS BY ZNAL PRAWDZIWY POWOD DLACZEGO MI CEEM NIE DZIALA PROSZE O KONTAKT PRZEZ GADUGAGU moj nr.:1742658 prosze piszcie nawet jak nie bede dostepny

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.