Poważny błąd

 Mystic Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2013
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2013, 07:27    Pytanie
Witam, rozegrałem sezon w FM 12 na najnowszym znalezionym tutaj uaktualnieniu. Niestety po sezonie wyskakuje mi komunikat mówiący :



Na moje oko to jest ewidentnie wina uaktualnienia, tylko dlaczego teraz się to pojawiło, skoro przegrałem na tym cały sezon?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.06.2013, 08:40

 Mystic Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2013
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2013 14:35    #10
Hmm.. coś tam dodawałem, żeby mieć podgląd, to jest przyczyna? Urlop nic nie daje.

Edit: gdzie mogę usunąć tą lige co dodałem?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.06.2013 o godz. 14:42

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2013 15:47    #11
Po dodaniu/usunieciu ligi wyskakuje crush dump, zawsze po 30 czerwca, w moim przypadku co sezon, bo non stop usuwam jakas lige ;p Ale ja po prostu ide na urlop, mija "dzien" w ktorym wyskakuje cd i po problemie.

[quote]Edit: gdzie mogę usunąć tą lige co dodałem? [/quote]
Tam gdzie dodales ;p czyli "rozwijane menu FM"(tam gdzie ustawienia) -> "dodaj/usun ligi". Jesli masz sejwa sprzed 30 czerwca to powinno usuniecie pomoc, jesli nie.... dupa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.06.2013 o godz. 16:00

 Mystic Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2013
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2013 20:33    #12
Działa, dzięki wielkie. Mam pytanie jeszcze przy okazji, trochę offtop, ale dodaje ligę i nie widzę dalej kart zawodników np: swojego klubu filarnego, dlaczego?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.