Poprzedni sezon zwycięstwo w lidze, kolejny, same remisy

 Chelsea781 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2017, 15:08    Pytanie
Witam, rozpocząłem sobie karierę drużyną Chelsea. Kupiłem na obronę jako uzupełnienie Marcosa Rojo i ruszyłem w sezon, wszystko super, Hazard nastrzelał 30 bramek we wszystkich rozgrywkach, Costa 15, Pedro i Wilian tez coś kolo tego. Ogólnie sezon zakończyłem na pierwszym miejscu z 8 punktową przewagą nad man utd. Kolejny sezon, sprzedałem Pedro, dokupiłem Griezmann'a i Pjanic'a. Na 8 pierwszych spotkań 6 remisów, 2 zwycięstwa. W lidze mistrzów słabo, jedno zwycięstwo, dwie porażki. Co robię nie tak? Taktyki nie zmieniałem, doszło tylko dwóch nowych zawodników ale mają oni już znajomość taktyki na max'a. A mimo wszystko wyniki są słabe i obrona tytułu raczej poszła w zapomnienie.

 r0gaL Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2007
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2017 15:31    #1
Czyli grazz jexna i ta sama takryka? Przed kazdym przeciwnikiem powinienes dokonywac modyfikacji taktyk w zaleznosci na kogo grasz np na taki liverpol kloppa bezp podania mniej presingu krycie tylko strefowe zeby byc w jak najdalszej odleglosci od pressingu liverpoolu przenosisz ciezar gry na skrzydla zagrania na skrzydla.... Itp itd ja grajac Ruchem modyfikuje taktyke prEd kazdym meczem. W 4 sezony 3 majstry 3 puchary i odpadniecie wlasbie z liverpoolem w 1 r eliminacyjnej 2:3 ..... Rozmawiaj z pilkarzami chwal krzycz. Nie sztuka jest wziasc chelsea i wygrywac. Sry za brak polskich liter pisze z telefonu

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2017 15:40    #2
W FM17 nie ma taktyki 'samo grajki':

1) po pierwsze dlatego, że SI (o dziwo) 'uczy' się Twojej taktyki i dosyć sprawnie na nią reaguje,

2) trzeba też patrzeć na to jaką taktykę ma przeciwnik.

 Chelsea781 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2017 15:57    #3
Masakra :) dzięki Panowie, dzisiaj po powrocie z pracy będę testował wasze porady. Wiecie ja to lubię pograć w FM'a ale niezbyt zagłębiam się w tematy taktyk przedmeczowych :p zazwyczaj to jedna taktyka i jazda cały sezon :0 ale teraz wezmę się za to bo szkoda mi zaprzepaścić tego składu i tego że zarząd zaczął mi ufać.

 Chelsea781 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.06.2017 09:30    #4
Przebudowałem całą taktykę od nowa. Z formacji 4-2-3-1 przeszedłem na 4-4-2 Diament szeroki, zmieniłem polecenia, zacząłem na bieżąco reagować poleceniami w trakcie meczu i mimo że Hazard wypadł mi na 6 msc a Fabregas na 5 msc to zaczęło to jakoś wyglądać. Remis 2:2 z Man Utd na old trafford gdzie manchester wygrywał wszystko jak leci od początku sezonu, z Liverpool'em który też wszedł w sezon od zwycięstwa do zwycięstwa wygrałem na anfield 2:3 a pierwsze skrzypce zaczynają grać Griezmann i Pjanic. Niestety w LM z monaco nie dałem rady i przegraliśmy u nich 2:0. Zobaczymy co będzie się dziać dalej

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.