Podanie odrzucone

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013, 20:26    #1
Osiągnąłem w piłce klubowej praktycznie wszystko i postanowiłem sobie dla jaj złożyć podanie do związku piłkarskiego - San Marino jako selekcjoner ale moje podanie zostało odrzucone ? Dodam że jestem menedżerem z reputacją światową a na moje miejsce zatrudnili swego rodaka ale o krajowej reputacji i co by nie mówić - słabego selekcjonera.Co może być przyczyną ? Bug czy po prostu takie słabe kraje nie zatrudniają tak światowych trenerów ? To samo gdy złożyłem do związku hiszpańskiego i francuskiego swoje CV - też odrzucone ale z innych krajów jak Włochy , Holandia , Rosja itd. z chęcią chcą mnie i podsyłają propozycję.Hiszpański i francuski związek idzie zrozumieć bo to są kolejno - pierwsze i drugi w rankingu FIFA a doświadczenie reprezentacji mam bo wiele krajów prowadziłem.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 czarnyafc Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 20:37    #2
A ja w tym temacie chciałbym się dowiedzieć czy wybierając na początku doświadczenie automatyczne urośnie ono do najwyższego po kilkunastu dobrych sezonach ?

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 21:11    #3
[quote="czarnyafc"]A ja w tym temacie chciałbym się dowiedzieć czy wybierając na początku doświadczenie automatyczne urośnie ono do najwyższego po kilkunastu dobrych sezonach ?[/quote]
urośnie. mi w FM 12 po 3 pełnych sezonach w Wiśle Płock(najpierw awans, później 2x mistrz), 2 razy awans do LM awansowało do kontynentalnej i mogłem spokojnie iść do średniaka Premier League

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 23:40    #4
[quote="Gallacher"]Osiągnąłem w piłce klubowej praktycznie wszystko i postanowiłem sobie dla jaj złożyć podanie do związku piłkarskiego - San Marino jako selekcjoner ale moje podanie zostało odrzucone ? Dodam że jestem menedżerem z reputacją światową a na moje miejsce zatrudnili swego rodaka ale o krajowej reputacji i co by nie mówić - słabego selekcjonera.Co może być przyczyną ? Bug czy po prostu takie słabe kraje nie zatrudniają tak światowych trenerów ? To samo gdy złożyłem do związku hiszpańskiego i francuskiego swoje CV - też odrzucone ale z innych krajów jak Włochy , Holandia , Rosja itd. z chęcią chcą mnie i podsyłają propozycję.Hiszpański i francuski związek idzie zrozumieć bo to są kolejno - pierwsze i drugi w rankingu FIFA a doświadczenie reprezentacji mam bo wiele krajów prowadziłem.[/quote]

A dlaczego Fornalik a nie Huub Stevens, dlaczego Del Bosque, a nie Guardiola. Jak pomyślisz, to w końcu sam sobie odpowiesz na to pytanie :)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 00:16    #5
German , mowa o kasie ;D ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 01:39    #6
[quote="Gallacher"]German , mowa o kasie ;D ?[/quote]

M.in ;) Wpływ na wybór selekcjonera ma na pewno wiele czynników, nie liczą się tylko sukcesy czy reputacja, a obywatelstwo, znane języki, wiedza, być może też to czy prowadzisz i klub i reprezentację. W FM'ie co prawda selekcjonerka nie jest odwzorowana najlepiej, ale wydaje mi się, że związki piłkarskie, ,,myślą'' na tyle inteligentnie, że wybierają zawsze najlepszą dla nich opcję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.