Pobicie rekordu !?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 15:03    #21
Tak.Z czasem będę dodawał nowe screeny także spokojnie Panowie a czy dobiję do roku 2200 tego nie wiem bo może ( nie daj Boże :D ) wystąpić problem że już gra dalej nie pociągnie z racji słabego sprzętu ale w wersji "08" doszedłem do roku 2138 ale dysk mi padł i utraciłem sejva także nie darowałem sobie tego i musiałem podjąć wyzwanie dojścia do tego roku i mam kopie zapasową na wypadek upadku twardziela ale na to się nie zanosi bo jest nowy xP Ogólnie gram na luzie by dojść jak najdalej bo najważniejsze trofea już zdobyłem ( prócz ME - uznałem że jakoś nie ma dla mnie priorytetu ) mowa o MŚ , CL i ukochaną ligę angielską oraz w EKS naszej a teraz skupiam się na mistrzostwie Islandii co jest ciężko gdyż mam 2 islandzkie potęgi które mają budżety po prawie 100 mln a ją objąłem słabeusza z marnym budżetem ( sami wiecie o co chodzi )
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 16:28    #22
ziomeczek z technikum też dotarł do roku 2100 i dalej ale większość czasu spędził na symulowaniu, ile Ty przesymulowałeś dni?

 bolek182 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 16:39    #23
Możesz napisać ile lig masz włączonych i jaki rozmiar ma obecnie plik save ?

 boruc112 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 16:43    #24
Jeśli chodzi o długie granie to podłącze się pod pogawędkę :) otóż ja grałem do 2088 roku cały czas nieprzerwanie Legią Warszawa :) tylko dwa razy nie zdobyłem mistrzostwa Polski raz był lepszy ŁKS a raz albo Arka lub Lech :) na pewno grałbym dalej bo strasznie to wciągało co raz to nowi zawodnicy oczywiście fikcyjni i nie masz napinki by kogoś ściągnąc bo lubisz tego grajka po prostu kupujesz :) budżet transferowy po takim czasie grania wynosił u mnie 2 mld euro ( słownie: dwa miliardy euro ) :) i to nie pomyłka nikt tak nie rządził klubem jak ja :) Legia była najlepszym klubem świata i najbogatszym :) scouting na calym świecie po kilku scoutów, miałem trzy równorzędne teamy 22 zawodników w pierwszym zespole po dwóch na pozycje żeby nie było tłoku i łotni ze malo graja dodatkową 11 młodych z dobra perspektywa zawodników miałem w rezerwach im to nie przeszkadzalo a ja mialem znakomite uzupełnienia w razie kontuzji :) kolejna 4 jedynastka przebywala w klubach filialnych i innych zespołach :) Liga Mistrzów zdobyta ponad 20 razy tyleż samo klubowe mistrzostwo świata :) niestety pucharem uefa czyli puchar euro nie mogę się pochwalić z prostej przyczyny nigdy nie wystepowalem w nim :) zawsze Liga Mistrzów :)

 boruc112 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 16:56    #25
co jeszcze można napisać mistrzostwo świata zgarnięte euro tez :) reprezentacji prowadzilem sporo z ten czas niestety nie mam mozliwosci poprowadzenia zadnej z azji czy afryki na przyklad :/ zaczynalem na starym kompie i mialem włączona mala baze danych to minus byl no ale skad wiedzialem ze tyke bede gral :P moj manager mial jakies 107 lat :) śmiesznie to wyglądało bo jako zdjęcie managera ustawilem sobie postac z prison break johna abruzzi :) gralem w fm 2007 i caly czas w niego gram :) jestem na etapie odswiezanaia bazy danych gry wzialem sie za t mobile ekstraklase i juz pare zespolow mam zrobionych na zicher :) dodaje też kazdemu grajkowi po 6 lat , chodzi o to by byl realizm i wszyscy mieli tyle lat ile maja teraz :) jak chcecie cos wiedziec jeszcze to mowcie chetnie sie podziele, chetnie kontynuowal bym gre niestety dysk twardy padl a kopia tez sie zapodziala , staram sie odzyskac te gre :)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 17:15    #26
Symulantem może jesteś Ty ale nie ja i jak ma rzucać tak chamskie pytania pt. ile dni zasymulowałem to lepiej daruj se bo na moje oko te pytanie brzmi dość ironicznie a jeśli chcesz wiedzieć to troszkę sobie poszedłem na urlop i byłem bezrobotny zresztą masz tam screeny gdzie widać jawnie że mam jakieś osiągnięcia.Tyle w temacie ;)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 boruc112 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 17:17    #27
Dobra odpowiedź mnie wciąga granie jednym klubem caly czas :) nawet nie wiedzialem szczerze mowiac ze jest cos takiego jak symulacja :) ale ja grajac tez czego takie nie robilem :)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 17:35    #28
Nie wiem co kolega miał na myśli odnośnie tej symulacji ale nie będę już wdrażał się w jego wpis :) temat założyłem odnośnie dojścia do pewnej epoki w grze a zapewne jeszcze wiele przede mną sukcesów ( a mam już ich sporo ) :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 17:38    #29
do bolek182 - mam włączoną ligę : angielską ( wszystkie ) , polską ( wszystkie ) , islandzką ( wszystkie ).Baza danych - duża.Rozmiar sejva to - 189 Mb
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 boruc112 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 18:10    #30
Gallacher a zaczynasz od nowa teraz grać ? i chcesz dojsc jak najdalej?:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.