Piłki w trybie 2D w FM 16

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2016, 04:51    Pytanie
Witam
Lata temu, nawet na łamach cmrevu, był taki zajebisty dodatek! Dodawał prawdziwe piłki (a była ich na prawdę masa do wyboru!) do naszej ulubionej gry. A jakaż ta instalacja i zaimplementowanie tej piłki było proste! Ach, wspomnienia... Przeszukałem trochę dodatków ze starszych wersji, aby móc znaleźć jakąś możliwą lokalizację wklejenia piłek, bo takowy program chyba nie powstał do wersji najnowszych. Ślad był z bodaj FM 09 gdzie w główny katalog/data/sigfx/mesh/ball można było wklejać piłki. Ale później, o ile się nie mylę, doczytałem w innej wstawce dodatku, że jest to sposób pod tryb 3D. Inne ślady, mające jeszcze znamiona FM 06 były takie, że w dokumentach/SI/FM/skins/nazwa skórki/graphics/pitch i tutaj była ścieżka docelowa. Aczkolwiek ja nigdy od strony graficznej nie byłem specem, dodatków nie tworzę, co podmienić też mam blade pojęcie. Tu chyba sprawa podmiany plików uległa zmianie w zgodzie z techniką i wersja 16 już nie ma tej budowy co 06. Ale zastanawia mnie, że ludzie tworzą na prawdę cuda na kiju. Pomijając już loga/koszulki/tła/facjaty/stadiony, a bawią się w newgenów, ich fryzury, nowe ligi, korki czy stroje w 3D....no dodatków nazwijmy to "drugiego sortu" jest mnóstwo...i że nikt nie poszedł śladem dawnych lat i nie stworzył oryginalnych piłek? No, chyba że to dlatego, że takiej możliwości nie ma. Stąd pytanie do fachur i kogoś, kto siedzi w tym bardziej niż ja. Czy jest jakiś sposób, czy to przekopiowaniem/podmienieniem/programem - na prawdę bez znaczenia - aby w trybie 2D (od bidy 3D też będzie) ujrzeć oryginalne piłki? Jak kiedyś, przy starych dobrych eFeMach? Bardzo bym prosił o odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam ;-)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 nadallo Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2011
Skąd: Kentucky
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2016 12:52    #1
chcialbym znac wasze opinie, czy gracie w trybie 2d czy w 3d??
pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.