Parę pytań o nowego FM2018

 marveljimbo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017, 23:22    Pytanie
Witam
Mam parę pytań odnośnie nowego FM2018. Grałem w poprzednie wersje 2015, 2016, 2017, niestety nie wspierałem twórców i piraciłem :D. Dużo się nie tłumacząc powiem że teraz mnie stać na zakup nowego FM ale przed zakupem chciał bym poznać parę odpowiedzi. Krótko i zwięźle:
1.Czy najlepsza opcja to kupno gry na steam?
2.Czy kupując grę na steam mam dostęp do dodatków, a w zasadzie oryginalnych nazwisk zawodników, oryginalnych twarzy itd? Jeśli tak to jak wygląda instalacja(ręcznie jak przy piracie czy "jakoś" automatycznie) i czy aktualizacja np oryginalnych nazwisk względem wcześniejszej wersji jest już dostępna?
3.Napiszcie o tym co nie przychodzi mi na myśl jako dotychczasowemu piratowi a może być istotną różnicą przy legalnej wersji.

Druga nieco oddzielna sprawa o jaka chciałem zapytać to o polskich juniorów. To co najbardziej bawi mnie w FM to wyszukiwanie talentów i ich rozwijanie w moim lokalnym klubie. Z tego względu też grałem w 3 ostatnie wersje FM gdyż zawsze byłem ciekaw nowych młodych talentów w Polsce, talentów na poziom ekstraklasy a nie światowy, oraz oceny juniorów z mojego klubu itd. Stąd mam prośbę, czy ktoś z was mógł by zamieścić screeny z listą utalentowanych juniorów w Polsce(wszystkie dostępne Polskie ligi) oraz zawodnikami do 19 roku życia z takich klubów jak Miedź Legnica, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław?

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 23:33    #1
1. Najlepsza opcja to zakup w naszej ofercie. Dla uściślenia - każdy FM wymaga posiadania konta Steam i aktywacji w nim gry (poradnik tutaj), ale nie kupowania jej na platformie bezpośrednio. Ceny w sklepie Steam są z kosmosu.

2. Wszystkie nazwiska w grze są oryginalne. "Fałszywe" nazwiska to cecha pirackich wersji gry. Z kolei instalacja dodatków graficznych wygląda tak samo na oryginale jak w piracie (wrzucanie do odpowiednich folderów w Dokumentach). W grze oryginalnie są tylko te herby i zdjęcia piłkarzy, na które twórcy mają licencje, czyli niewiele.

3. J.w. Na oryginale wszyscy piłkarze są oryginalni. Śmiech mnie ogarnia na myśl, że ktoś może grać bez nich Mr. Green

Mam nadzieję, że zdecydujesz się na zakup gry, ponieważ FM Revolution od 15 lat swojego istnienia potępia piractwo. Gdyby wszyscy mieli takie dylematy, to ta seria by do dziś nie pociągnęła...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2017 o godz. 23:34

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 marveljimbo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 23:38    #2
Dzięki za odpowiedź, w zasadzie dowiedziałem się wszystkiego czego oczekiwałem względem zakupu. Teraz tylko interesuje mnie ta druga część pytania z juniorami.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 12:43    #3
[quote="marveljimbo"]Dzięki za odpowiedź, w zasadzie dowiedziałem się wszystkiego czego oczekiwałem względem zakupu. Teraz tylko interesuje mnie ta druga część pytania z juniorami.[/quote]
Na stronie jest dział talentów, widzę że coś tam już jest powklejane.
Pełne listy zawodników w klubach masz na https://sorti(...)traklasa
Kadry juniorów Śląska i Miedzi są pełne, cały trzon CLJ-ki jest dodany, Zagłębia Lubin niestety nie - tam są tylko ci najlepsi, będący blisko I zespołu (rezerwy spadły do IV ligi, ciężej było ich oglądać w zeszłym roku).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.