Osiągnięcia managera

 Debe Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2014
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2014, 23:18    Pytanie
Cześć. Szukałem, ale nie znalazłem podobnego problemu... Otóż gram na wersji 14.3 z dodatkiem transferowym od Bartka z lutego/marca, wprowadziłem kilka swoich poprawek do tego dodatku poprzez edytor FM (między innymi kolory strojów kilku drużyn) i grając w T-Mobile Ekstraklasie do osiągnięć wpisuje mi się sukces osiągnięty w rundzie zasadniczej. Na przykładzie swojej kariery Cracovią mogę powiedzieć, że byłem po 30 meczach na drugim miejscu, tuż za Legią, a w rundzie dodatkowej (mistrzowska grupa) wygrałem wszystkie mecze i wyprzedziłem Legię i zdobyłem mistrzostwo... No i niestety w osiągnięciach tego mistrzostwa nie mam - mam zaś vicemistrzostwo... Czy jest to błąd który wystąpił tylko w dodatku z zaktualizowanymi transferami, składami od Bartka z marca czy tam z lutego czy jest to błąd wpisany na stałe w kartach FM i jeszcze nie został on naprawiony? Jeżeli jest na to jakaś metoda (edytor czy coś) dajcie znać, bo stworzyłem sobie naprawę fajną bazę danych, na której z miłą chęcią gra mi się w Polsce, ale nie po to zostały podzielone rozgrywki na zasadnicze i finałowe, żeby sukcesy/osiągnięcia były wpisywane tylko z rundy zasadniczej.


Pozdro, czekam na odpowiedź.

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 12:20    #1
Taka sytuacja. Pozdrawiam.

 Debe Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2014
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 16:00    #2
Po kim jak po kim, ale po gościu, który cztery lata ma tutaj konto to się takiej odpowiedzi nie spodziewałem. Jeżeli nie wiesz jak pomóc, to przeglądaj temat dalej, bo nic nie wniosłeś do tematu. Syf się z tego forum robi od jakiegoś czasu. Nie wiem w ogóle po co macie otwartą rejestrację jak 3/4 gości konta nie zakłada, bo nie chce im się utożsamiać z takimi typami jak ten wyżej.

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 18:57    #3
Masz rację, przepraszam. Przesyłam linka do rozwiązania problemu po angielsku - nie chce mi się tłumaczyć, ale treść jest na poziomie przedszkola, więc myślę, że nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem.

http://bit.ly/4kb77v

Pozdrawiam!

 Debe Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2014
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 20:01    #4
Intuicja podpowiada mi, by nie klikać - i tego nie zrobię.


Dalej czekam na odpowiedź kogoś kompetentnego, a nie buraczka, który próbuje być fajny.

 TMKakaPiekielny Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2014
Skąd: Koło Olsztyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 21:12    #5
To jest błąd, zjebali tą ustawę panowie z SI.

Użytkownik uznał post za pomocny

 |\\//| Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Skąd: fajna spoko miejscowość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 01:06    #6
Pamiętam że ten błąd był jeszcze na starszych łatkach. Że w osiągnięciach było miejsce zdobyte w fazie zasadniczej. Na najnowszej łatce jak grałem Lechem to udało mi się zająć pierwsze miejsce w zasadniczej i mistrzowskiej tak że miałem mistrza w osiągnięciach. Ale grasz w el. LM?

Użytkownik uznał post za pomocny

 Debe Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2014
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2014 17:49    #7
Tak, nawet dostałem się do fazy grupowej! Dzięki za odpowiedź, temat wyjaśniono.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.