Newgeni a zmiany w edytorze

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012, 01:50    Pytanie
Gdy przeszukuję afrykańskie kluby nie ma w nich newgenów. Czy mogło mieć na to wpływ to, że żeby było mniej do szukania usuwałem wcześniej w edytorze niektóre kluby? Jeśli tak to kiedy się pojawią newgeni?

 Niklas Młody aktywista

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 01:56    #1
jeśli usunąłeś kluby, to newgeni się nie pojawią. bo niby gdzie? :P

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 02:01    #2
Nie usunąłem wszystkich, kasowałem tylko w tych krajach gdzie było dość dużo klubów żeby było mniej do przeszukiwania

 mrjonhs Młody aktywista

Postów: 298
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 09:59    #3
a nie prościej było w nich po prostu nie szukać, zamiast je kasować? Kasacja jest nie odwracalna, natomiast właśnie w takiej chwili możesz żałować swego pomysłu...
edit: w skasowanym klubie nie pojawi Ci się żaden piłkarz, więc jeśli pousuwałeś większość afrykańskich drużyn, to chyba logiczne, że nie będzie newgenów pochodzących z tego kontynentu. Chyba logiczne?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2012 o godz. 10:01

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 13:24    #4
Niestety nie za bardzo, bo zostawiłem z każdego kraju ok. 30-50 klubów (te z największą reputacją) więc w tych klubach newgeni powinni się utworzyć. A kasacja jest odwracalna jeśli zapisze się ją jako oddzielny plik

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 14:45    #5
Jaki masz miesiąc?

Swoja drogą rozumowanie w zasadzie - usunę część klubów, żeby było mniej szukania jest błędne. Ponieważ ilość newgenów jest w jakiś tam sposób powiązana z aktualną bazą danych. Jeśli ktoś wczytuje wszystkich Polaków, to newgenów z Polski ma dużo. Natomiast jakbyś usunął wiele klubów polskich, to liczba newgenów oczywiście spadnie, a ich jakoś również proporcjonalnie spadnie.

Więc jeśli usuwasz ileś tam klubów z Afryki, to w pozostałych nie wzrośnie ich liczba.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 20:16    #6
Listopad, powinni się pojawić 2 października o ile się nie mylę.
Nie łudziłem się, że wzrośnie ich liczba, po prostu w poprzednich karierach newgenów było na tyle dużo, że pomyślałem że jak usunę trochę klubów to będzie mniej do szukania a newgenów i tak dostatecznie dużo. A ich nie ma wcale.
Znalazłem informację, że przy wczytaniu pliku zmieniającego ligi afrykańskie daty tworzenia się newgenów też się zmieniają. Może o to chodzi?

 Rumci92 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2012 22:28    #7
Wprawdzie nie do końca związane z tematem, ale jednak.

Powiem Wam, że te newgeny to już mnie serdecznie irytują. W każdej wersji tworzą się jacyś wybrakowani. W wersji z 2011 roku, nowi napastnicy mieli zwykle bardzo niskie parametry wykańczania akcji i opanowania, czyli w zasadzie atrybuty kluczowe na ich pozycji. Teraz rozpocząłem karierkę na najnowszej wersji gry i przeczesując piłkarzy Genie Scoutem (tak, wiem, oszustwo itd.) zauważyłem prawidłowość taką, iż większość środkowych obrońców ma owszem, dobrą skoczność, ale za to siła jest z reguły o 5-6 punktów niższa. Da radę coś z tym zrobić? Też tak macie?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2012 22:37    #8
[quote=Rumci92]Wprawdzie nie do końca związane z tematem, ale jednak.

Powiem Wam, że te newgeny to już mnie serdecznie irytują. W każdej wersji tworzą się jacyś wybrakowani. W wersji z 2011 roku, nowi napastnicy mieli zwykle bardzo niskie parametry wykańczania akcji i opanowania, czyli w zasadzie atrybuty kluczowe na ich pozycji. Teraz rozpocząłem karierkę na najnowszej wersji gry i przeczesując piłkarzy Genie Scoutem (tak, wiem, oszustwo itd.) zauważyłem prawidłowość taką, iż większość środkowych obrońców ma owszem, dobrą skoczność, ale za to siła jest z reguły o 5-6 punktów niższa. Da radę coś z tym zrobić? Też tak macie?[/quote]

Też tak mam i pewnie mają wszyscy. Ja to tłumaczę sobie tym, że to celowy zabieg SI, aby nie mieć po kilku sezonach drużyny mega koksów, gdzie każdy ma atrybuty na swojej pozycji na poziomie 18-20.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Rumci92 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2012 22:43    #9
Nie no, ja rozumiem, że nie może być przepakowanych kolesi, ale jak mam obrońcę o wzroście 202, wadze 90 kg, skoczność ma 14, a siłę 7, to coś tu jednak jest nie halo. Za to atrybuty techniczne mają świetne, już kilku 18- czy19-latków w tej chwili ma krycie, odbiór i grę głową na poziomie ~18.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.02.2012 o godz. 22:43

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.