Nabór juniorów z innego państwa niż klub

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015, 08:53    #1
Witam
Pewnie już nie raz zadawane to pytanie nie było ale może jestem za mało inteligentny żeby to znaleźć :( albo za mało mam czasu w pracy na to :)

od czego zależy żeby np. do Polskiego klubu w naborze przyszedł np. Brazylijczyk ?
czy koordynator coś daje ? jego narodowość ? wiedza ?
przypuśćmy czy np. jakby koordynator i scouci byli by narodowości Brazylijczykami takiego zespołu z polskiej ekstraklasy przychodziły by w naborze juniorzy z Brazylii ?

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 09:05    #2
Moim zdaniem chodzi przede wszystkim o zasięg scoutingu i znajomość danego rejonu przez sztab scoutingowy. Na ten przykład grając Realem Madryt zdarzyło mi się mieć np. Chińczyka czy Brazylijczyka w juniorach, natomiast w aktualnie granej karierze gibraltarskim Lincoln, mimo znakomitej wiedzy scoutów juniorzy nadal mają tylko jedną narodowość, ale to raczej przez to, że zasięg scoutingu ograniczony jest tylko na cały kraj. :)

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 09:10    #3
czyli teoretycznie jakbym w polskim klubie wymienił cały sztab szkoleniowy na Brazylijczyków jest szansa na juniorów z tego kraju ? :)
no właśnie mi się też zdarzało w większych klubach że do naboru przychodził jakiś "obcy" obywatel i tak się zastanawiam od czego to zależy

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2015 o godz. 09:10

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 10:10    #4
Myślę, że Brazylijczyk/ Brazylijczycy w sztabie to krok do przodu, ale nie mogę potwierdzić, że to wystarczy. :)

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 10:17    #5
tu na forum są spece od zagranicznych stron może ktoś coś mi powie na ten temat :)

 Kurpiu Wybitny Literat

Postów: 238
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2014
Skąd: Mrągowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 10:17    #6
Grałem w FM 2011 w lidze andorskiej kilka sezonów i miałem połowę scoutów z Nigerii i w kilku naborach trafiał mi się junior z Nigerii. Z kolei grając Lechem Poznań w FM 2012 miałem juniorów z Izraela, WKSu, Curacao i Korei Północnej (co ciekawe jego drugim obywatelstwem było USA) a wiedzę o tych krajach miałem znikomą lub też żadną także nie wiem czy pomogłem :) Na Wyspach brytyjskich zawsze trafia mi się ktoś z Walii, Szkocji czy też Irlandii bo wiedzę o tych krajach mają tam bogatą...

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 10:22    #7
[quote="Kurpiu"]Grałem w FM 2011 w lidze andorskiej kilka sezonów i miałem połowę scoutów z Nigerii i w kilku naborach trafiał mi się junior z Nigerii. Z kolei grając Lechem Poznań w FM 2012 miałem juniorów z Izraela, WKSu, Curacao i Korei Północnej (co ciekawe jego drugim obywatelstwem było USA) a wiedzę o tych krajach miałem znikomą lub też żadną także nie wiem czy pomogłem :) Na Wyspach brytyjskich zawsze trafia mi się ktoś z Walii, Szkocji czy też Irlandii bo wiedzę o tych krajach mają tam bogatą...[/quote]

czyli po części ale nie do końca wiedza scoutów tutaj ingeruje w nabór

kurde jestem ciekaw czy ktoś coś wie dokładnie na ten temat :)

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 11:12    #8
Wpływ na to mogą mieć też posiadane kluby filialne z danego kraju.

 Joe Soprano Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 11:28    #9
Grając Legią miałem managera Węgra i w jednym z naborów dostałem Węgierskiego newgena, także to też może mieć wpływ.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 11:53    #10
Ojeju. Real ma filię z Chin i kilku innych egzotycznych krajów, stąd sam Ci newgeni. Jesli posiadacie filie to czesto się zdarza, że przy naborze przychodzi stamtąd największy talent. Bardzo często jest też tak, że przychodzi zawodnik narodowości trenera.

Ja miałem już różne mieszanki. Kiedyś w Celcie Westley, Hiszpan, ale też Angol. W Leeds miałem Polaka, Świderskiego, wielki talent. Co tam dalej... We Francji często mam jakis Afrykanów, zdarzają się też Baskowie. Raz w sumie :) też z podwójnym obywatelstwem. No i do tego Ci zawodnicy z filii.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.