Mecze reprezentacji/ renoma klubu problem.

 Jerzu Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012, 13:07    Pytanie
Cześć. Ze względu, że to mój pierwszy post tutaj wypadało by się przywitać. Tak więc Cześć wszystkim!

Zacznę od problemu z meczami reprezentacji. Czy mecze reprezentacji są zawsze w te same dni? Chciałbym ustalić sobie kilka sparingów w trakcie sezonu przygotowawczego, lecz chciałbym aby nie zawadzało to piłkarzom w graniu w kadrze. Czy gdzieś można to sprawdzić kiedy gra reprezentacja?

Odnośnie renomy klubu i całej ligi. Gram 4 sezon Lechem Poznań, dodam, że to moje 4 pierwsze sezony w fm w życiu :) więc to pewnie szczęście początkującego, ale grałem już 2 razy w półfinale ligi mistrzów i raz w finale, a taka Wisła ma wciąż większą renomę od Lecha choć nie wyszła do pucharów ani razu. Dlaczego? Liczę na to, że renoma podskoczy bo nie chcą do mnie lepsi piłkarze przychodzić, newgeni jeszcze potrzebują czasu, a staruchy nie wiadomo ile jeszcze pociągną dobrą formę :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 13:24    #1
Jeżeli grasz w FM 2012 to reputacja krajowa jest ewidentnie skopana i wygrywanie ligi i PP praktycznie jej nie podnosi, jedyna szansa na jakiś mocniejszy skok to wygranie LM lub LE. Co do pierwszego pytania to bywa z tym różnie, jedne terminy są stałe inne nie ale nie wiem czy da się to gdzieś sprawdzić.

 Jerzu Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 13:38    #2
Zastanawia mnie w takim razie czy uda mi się kiedyś przekonać naprawdę dobrego piłkarza do gry, skoro renoma mojego klubu stoi w miejscu :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.