Mam steam i błąd "brak płyty"

 abecadło Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011, 00:03    Pytanie
Witam,

nie rozumiem 1 rzeczy. Grę instalowałem przez "steam" na swoim kompie. Płytę zostawiłem na działce i chciałbym pograć w FM na kompie. Niestety, po odpaleniu gry mam "brak płyty w napędzie". O co kaman? Przecież grę zainstalowałem na steamie i jest ona na steamie. To dlaczego wymaga płyty?

Edit: FM 11 oczywiście, błąd.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.09.2011, 00:03

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 00:41    #1
Bo grę jedynie zarejestrowałeś na Steamie, zgaduje, że nie pobierałeś jej od nich tylko instalowałeś z płyty, więc jest Ci ona nadal potrzebna. Nie wiem czy któryś patch tego nie zmienia, bo sam mam wersje Stemową i nie mam jak sprawdzić.
The only person standing in your way is you.

 abecadło Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 01:42    #2
Faktycznie, jest jak mówisz.

Więc teraz pytanie - czy jeżeli odinstaluję FM, zainstaluję go ze steama, i wgram znów patch oraz pack revolution z CMREV.com i wgram plik z save'm, to wszystko będzie "po staremu"?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.09.2011 o godz. 01:44

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 07:51    #3
Raczej to nie o to chodzi. Ja również instalowałem przez płytę na Steam i takiego błędu nie mam.... A wydaje mi się że powinneś zainstalować Patch 10.3. Mi przy instalowaniu gry się zainstalował więc nie wiem czy to wina braku tego patcha.
.

 abecadło Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 12:51    #4
"Drinkwater" miał rację - wystarczyło usunąć FM i zainstalować przez steam. Wszystko działą po staremu, z łatkami i save-ami ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.