Liczba gwiazdek, a umiejętności

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014, 14:33    Pytanie
Mam pytanie, jak to jest? Czy ważne są umiejętności czy gwiazdki? Załóżmy, że gracz ma 27 lat, no i ma super statystyki jak na daną ligę, mam bardzo dobrego scouta, albo zapraszam go na testy i jest np. NŚ, no to patrzę co ma do powiedzenia trener od ofensywy i mówi, że ma 2-3 gwiazdki i co teraz? Patrzyć na te gwiazdki czy na to jakie ma statystyki, bo pamiętam, że w FM 12 patrzyłem na statystyki i koleś, który miał np. 2 gwiazdki ale dobre staty grał super i potrafiłem nawet cienkim ligowcem wyciągnąć z niego 200 % normy.
Proszę o odpowiedź i jeżeli w złym dziale, lub coś takiego już było to przepraszam.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 16:27    #1
Gwiazdki pokazują jak on jest dobry i jak wypada na tle grajków, których już masz w swojej drużynie.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 19:46    #2
No ok, to rozumiem, ale on ma np. dużo lepsze staty niż reszta, ale ma np. 2 gwiazdki i co wtedy?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2014 10:35    #3
Bo te gwiazdki nie do końca działają. Mówiłem o tym już niejednokrotnie podając parę przykładów. Najgorzej jest z dokładnością ocen na pozycji DM oraz DR/L.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.02.2014 o godz. 10:37

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.