Leeds United - sezon 2013/14

 piotrass007 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2013, 20:49    Pytanie
Witam serdecznie!
Specjalnie się zarejestrowałem na tym forum, bo potrzebuję waszej pomocy.

Grając w FM12, zacząłem karierę w Leeds United. W pierwszym sezonie udało mi się awansować do Premier League. Drugi już nie był taki różowy. Ukończyłem go na 17. miejscu i ledwo uniknąłem spadku. Teraz zaczyna się sezon 2013/2014. Potrzebuję wzmocnień, bo obawiam się, że znów będzie ciężko. Chciałbym uniknąć bolesnych porażek i spróbować ulokować się gdzieś na bezpiecznym miejscu w połowie tabeli. Potrzebuję solidnych wzmocnień na pozycje: lewy obrońca, środkowy obrońca i prawy obrońca, lewy pomocnik, środkowy pomocnik (a la defensywny), napastnik (myślę nad zakupem Laciny Traore, ale są kłopoty z pozwoleniem na pracę). Kogo z wymienionych pozycji polecacie? Dodam, że posiadam 16 milionów euro na transfery, ale mój budżet płacowy jest dość niski (16 tysięcy euro, choć sporo zawodników odchodzi na emeryturę i zapewne ten budżet wyniesie coś około 80 tysięcy).
Proszę o pomoc :D

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2013 08:05    #1
Tutaj masz odpowiedni temat

http://www.cmrev(...)page=540
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.