Kupno FM2013 w pre-orde

 NaVaR Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2006
Skąd: `
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012, 10:32    #1
Witam,
I po co mi było kupowanie Football Manager 2013 pre-order już 12 października przez Waszą stronę cmrev, skoro mamy już 7 listopada pięć dni po premierze a ja nadal nie mam gry. Chyba ostatni raz tak zamówię bo to naprawdę nie mam sensu. Zostałem potratowany jak jakiś nie wiem śmieć. Napisałem do INMUDO od którego dostałem klucz do wersji BETA i proszę co dostałem w odpowiedzi:

Witam,

najmocniej przepraszam za zaistniały problem. Wydawca nie dostarczył nam ilości o które prosiliśmy.
Z tego powodu niektórzy nasi klienci nie otrzymali jeszcze kluczy, w tej chwili czekamy na dostawę i jutro, najpóźniej w środę wszystkie klucze zostaną wysłane.

Pozdrawiam,
Jakub Adamczyk.
www.inmudo.pl


Wydaje mi się że to jest jakaś kpina i naciąganie Nas porządnych graczy.

Czy ktoś ma też taką sytuację, czy to mi się tylko coś takiego przytrafił, że załatwiam sobie wolny weekend i nic nadal nie mam gry :(

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 11:10    #2
no własnie ja mam podonie, zamówiłem w pre orderze wersje pudełkowa i do dzisiaj nie dostałem... Ale to jest mi na reke bo nie chce tegorocznego FMa. Moge zrezygnowac z zamówienia, wykorzystując fakt ze mi nie wysłali jeszcze gry? Jak to jest?

 Rumcais Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 11:48    #3
@NaVaR
To wina inmudo, nie CMRev, ale sam zadowolony z nich nie jestem, skoro dostałem rozmazany klucz i musiałem go rozszyfrowywać (w czym pomogło mi to forum).

@armbi
Przeczytaj sobie regulamin Inmudo i prawa konsumenckie, jeśli chcesz zrezygnować.

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 12:20    #4
to było na GRAM.PL

 NaVaR Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2006
Skąd: `
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 12:23    #5
@Rumcais

Mam do Ciebie pytanie.

Bo ja dałem kup na Waszej stronie cmrev a klucz przyszedł mi z INMUNDO, i nie dostałem od Was tych wszystkich dodatków, czyli banera, wyróżnienie i braku reklam itp itd.
Dlaczego tak jest??

 NaVaR Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2006
Skąd: `
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2012 00:34    #6
WOW
Dostałem klucz :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution