Kontuzje w FM12

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011, 18:11    Pytanie
Witam wszystkich.

W najnowszym managerze mam mnóstwo kontuzji, po 7-8. A trzech zawodników mam kontuzjowanych na cały rok, lol ( pograłem dopiero 4 miechy). Zawodnicy je łapią w meczach jak i na treningach. Średnia dł. kontuzji to 2-3 miechy. Zgadza się, mam wysoko ustawione obciążenie, ale w starszym FM-ie to nie przeszkadzało (gram tym samym klubem). W FM11 grałem 5 różnymi klubami i średnio miałem 2-3 zawodników kontuzjowanych. Zawodnicy są zadowoleni z treningów, więc raczej tu nie ma mowy, żebym przesadził z treningiem. Do wyjściowego składu biorę wiarę z kondycją >=95%. Liczba osób kontuzjowanych nie maleje. Jeśli ktoś wyzdrowieje, to automatycznie ktoś łapie kontuzje. Przez te kontuzje jestem w bardzo nieciekawej sytuacji kadrowej. Nawet na ławkę nie mam kogo posadzić.

Macie też takie problemy z kontuzjami? Jak temu zaradzić? Czy to bug?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011 18:19    #1
Jak narazie ja nie mam takiego problemu,co prawda mam ze 2-3 kontuzje ale to jeszcze nie powód żebym mówił ze to błąd...Zobaczymy jak będzie dalej...Pozdrawiam

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011 19:07    #2
A może to zależy od fizjoterapeutów? W sumie mam ich 3, ale bardzo słabych, zdolność medyczna na 8. Mój klub jest blisko bankructwa, więc za bardzo nie mam jak ich zwolnić i zatrudnić nowych. A przecież fizjoterapeuta nie jest w stanie zapobiec urazom, jedynie może je szybciej wyleczyć.

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011 19:16    #3
nie to nie wina fizjoterapeutów,może akurat Ci się tak trafiło zobaczysz jak będzie dalej...

 Akontipus Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2009
Skąd: Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011 19:40    #4
Ja zaczalem jak od kilku Fmow najpierw kondycyjnego 2 tygodnie. Pozniej sparingi gdzie graja na delikatnych wslizgach i treningi tak zrobione, zeby zawodnicy przed meczem mieli najmniej 95% kondycji. Efekt jest taki, ze po 7 kolejkach Barcelona Cesc byl juz 2 razy kontuzjowany na 2-3 tygodnie, Sanchez 2 razy na 2 tygodnie, Thiago i Villa na 5 tygdoni, Busquets na 3 tygodnie i na reprezentacji wypadl mi na 4 miechy Messi. Moj kumpel w tym samym sejwie gra arsenalem i traci co mecz conajemniej jednego grajka. Na pewno kontuzjogennosc jest wieksza niz w poprzednim Fmie ale i tak jest wiecej spraw ktore mnie rażą bardziej niz kontuzje. PZDR

 artek1970 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2011
Skąd: Zielona Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011 19:47    #5
heh ja tez mam problem z kontuzjami tez 7-8 osob ciagle na zwolnieniu i podobnie 4-5 os. od razu na 7-8 mcy. szok normalnie . gram fiorentina wiec jakiegos bolu z fizjoterapeutami nie mam . mysle ze taka gra

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2011 21:11    #6
ja już nie mogę z tymi kontuzjami...chyba zrobię sobie przerwę lub poczekam na patcha. Jak ja niby mam kontynuować grę, jeśli wszyscy są kontuzjowani. A na domiar złego gram bankrutami oraz w lidze, gdzie można zarejestrować tylko 25 zawodników.

Ostatecznie, zacznę grać kimś innym.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 00:57    #7
U mnie nadal bez kontuzji,a zagrałem już od tamtego postu z 15 spotkań - przez te 15 meczy tylko dwie kontuzje,jedna na 3 dni,a druga 2 tygodnie...

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 12:24    #8
Z kontuzjami jest normalnie, może trochę frustruje Obraniak który praktycznie nie gra po co 2 mecze coś sobie robi ale tak to normalnie. Miałem trudne chwile ale to głównie z powodu biedy na kontuzjowanych pozycjach a nie ich nadmiaru

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 12:54    #9
Dobra, przynajmniej wiem, ze to nie jest bug. Ale to jest naprawdę dziwne, ze moje kontuzje trwają min 3 miechy, a kiedy jeden zawodnik wyzdrowieje, to automatycznie w tym samym dniu kontuzjuje się drugi, aby zachować bilans 7-8 kontuzji w drużynie.

W rzeczywistości moja drużyna też ma takie same problemy od 2 lat, no ale nie oszukujmy się , takiego realizmu w tej grze nie ma;P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.