Kondycji się nie da ogarnąć. Co zrobić?

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014, 14:40    Pytanie
W tej wersji nie da się ogarnąć kondycji !!! Mam połowę sezonu, gram Lechią, od początku przygotowań ćwiczę tylko kondycję (!) na poziomie na początku bardzo wysoki, potem wysoki lub przeciętny. Non stop katuje ten trening, jestem przed przerwą zimową, a prawie każdy piłkarz narzeka na brak treningu kondycyjnego. Średnia od początku sezonu wynosi około 1 kontuzja na mecz, nie ma meczu żeby jakiś z moich środkowych pomocników nie doznał kontuzji. Trener siłowy jest ok, staty ma dobre. Nie rozumiem tej edycji fm. A gdzie tu trenować taktykę itd? W poprzednim sezonie miałem to samo. Zawodnicy mogą nie grać 10 dni, mają kondycję np. 99%, a na koniec meczu mają po 65. Choć niby są ograni itd...
Gram w fm`a od bodajże 2008r. i wiem w miarę co robić itd,ale na edycja (2015) jest nie możliwa.

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 19:29    #1
Czy ja dobrze rozumiem ty w trakcie sezonu dajesz trening kondycyjny ?

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 20:42    #2
Tak. W przygotowaniach do sezonu katowałem trening kondycyjny na intensywności bardzo wysoki, przed 1 meczem w lidze zmieniłem na trening ogólny, intensywność przeciętna i po każdym meczu mam około 60% kondycji. Kontuzje prawie w każdym meczu, nie idzie ogarnąć tej kondycji.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 20:49    #3
No i co w tym dziwnego? Niedługo połowa składu dostanie kontuzję i będzie płacz, że FM zbugowany pod tym względem.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.11.2014 o godz. 20:49

.

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 20:53    #4
A normalne jest to,że nie mogę zagrać 2 meczy w tygodniu 1 składem? Normalne jest to,że w ciągu 40 meczy w sezonie mój jeden pomocnik doznaje w ciągu meczu w przeciągu całego sezonu z 25 kontuzji? Normalne jest to,że katuje ciągle kondycję, a oni ledwo zipią i każdy w informacjach narzeka,że się nie przykładam do treningu kondycyjnego? Nie pierwszy raz gram w tą grę i ogarniam trochę,ale nigdy problemów z kondycją nie miałem. A w tej wersji to masakra.
Nikt nie jest zachwycony z treningu, większość niezadowolona, kilku po środku. Możesz mi powiedzieć jak Ty ustalasz treningu przed sezonem , w ciągu sezonu i przerwie zimowej?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 26.11.2014 o godz. 21:02

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 21:11    #5
[quote="xxxBrowarekxxx"]A normalne jest to,że nie mogę zagrać 2 meczy w tygodniu 1 składem? Normalne jest to,że w ciągu 40 meczy w sezonie mój jeden pomocnik doznaje w ciągu meczu w przeciągu całego sezonu z 25 kontuzji? Normalne jest to,że katuje ciągle kondycję, a oni ledwo zipią i każdy w informacjach narzeka,że się nie przykładam do treningu kondycyjnego? Nie pierwszy raz gram w tą grę i ogarniam trochę,ale nigdy problemów z kondycją nie miałem. A w tej wersji to masakra.
Nikt nie jest zachwycony z treningu, większość niezadowolona, kilku po środku. Możesz mi powiedzieć jak Ty ustalasz treningu przed sezonem , w ciągu sezonu i przerwie zimowej?[/quote]

to co robisz jest kompletnie nielogiczne, jak oni mają mieć dobrą kondycję jak Ty im codziennie każesz biegać?
czy w prawdziwym futbolu ktokolwiek trenuje kondycję przez cały rok? zawodnicy nie mają prawa mieć dobrej kondycji, bo nie mają kiedy złapać świerzości i cały czas grają na "ciężkich nogach"

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 21:16    #6
W poprzednich edycjach fm robiłem tak,że w przerwie przed sezonem dawałem im wycisk, trening kondycji, z 6 meczy i każdy był gotowy. Jak zaczyna się liga przestawałem ćwiczyć kondycję i zmieniałem trening na przeciętny. A tutaj to nie działa.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 21:25    #7
[quote="xxxBrowarekxxx"]W poprzednich edycjach fm robiłem tak,że w przerwie przed sezonem dawałem im wycisk, trening kondycji, z 6 meczy i każdy był gotowy. Jak zaczyna się liga przestawałem ćwiczyć kondycję i zmieniałem trening na przeciętny. A tutaj to nie działa.[/quote]

nie wiem czemu teraz Tobie to nie działa, ale na pewno proponuję Ci przestać trenować im kondycję, bo ich zajedziesz

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 21:35    #8
Dobra, pogram kilka msc i zobaczę jak to będzie. Narzekają, ze za mało uwagi im poświęcam na trening kondycyjny, więc wątpię, że brak trenowania jej coś pomoże.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 22:27    #9
[quote="xxxBrowarekxxx"]Dobra, pogram kilka msc i zobaczę jak to będzie. Narzekają, ze za mało uwagi im poświęcam na trening kondycyjny, więc wątpię, że brak trenowania jej coś pomoże.[/quote]

spróbować nie zaszkodzi ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.