Kolor czcionki po 15.1.4.

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014, 19:12    Pytanie
Witam
Może nie jestem tak wkręconym graczem jak niektórzy uczestnicy forum ale po ostatnim hotfixie muszę swój wylać żal odnośnie być może drobnostki ale zawsze. Generalnie gram w FM od kilku edycji dla przyjemności. Ostatnio w trybie Classic bo na tyle pozwala mi czas. Nie narzekam na silnik, brak realizmu w tym czy w tamtym. Ale teraz się zirytowałem drobiazgiem. I to w pierwszej minucie po odpaleniu z hotfixem. Otóż co mnie tak zdenerwowało? Wchodzę w skrzynkę i myślałem że coś się stało z monitorem bo nie widzę połowy wiadomości. Okazało się że czcionka wiadomości przeczytanych jest jasnożółta i jej na tej skórce w trybie Clasic nie widać. Ok to jeszcze jakoś przełknę, ale ta sama czcionka wskazująca kondycję zawodników w ekranie wyboru składu to już jest lekka przesada.
I stad moje pytanie: czy można jakoś zmienić to wyjątkowe "ulepszenie"? A jeśli tak to w jaki sposób?
Zauważyłem jeszcze że przed meczem zamiast fotki stadionu czy chociaż fotelików na trybunach przy nazwie stadionu gdzie jest rozgrywany mecz jest tylko np. czerwony prostokąt albo niebieski albo jeszcze inny w zależności jakich barw używa gospodarz meczu.
Proszę o pomoc

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 04:38    #1
próbowałeś zresetować skórkę?

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 13:33    #2
Ale jak to zrobić? To domyślna skórka do FM Classic.

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 09:41    #3
Czy ktoś pomoże? A może ktoś ma tak samo? Czy tylko ja gram w trybie Classic?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution