Klub amatorski-błąd programu?

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2015, 21:28    Pytanie
Witam-zabrałem się za prowadzenie 2 ligowego klubu duńskiego Avarta-najgorsze patałachy jakie mogą być w Danii.Grają za friko-pensja każdego zawodnika to 0 zł.Mam pytanie-czy to normalne że wszyscy z innych zespołów amatorskich chcą przechodzić do mojego klubu?Negocjacje wyglądają idiotycznie-zawodnik proponuje dla siebie status np Pierwszy zespól,zero kasy,ja się zgadzam i już jest mój...jeśli chcę jakiegoś zawodnika z innego amatorskiego klubu też nie ma problemu-proponuje kontrakt ,zgadzam się na wszystko (a "wszystko" sprowadza się do roli w zespole-czy kluczowy czy pierwszy zespół,czy zaplecze) i już-przechodzi od razu....nie wiem jak się to ma do realió ale jak namój gust to kiepsko....chodzi o wersję FM2014

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2015 22:01    #1
A nie wymagają przypadkiem premii za występ, strzeloną bramkę, czyste konto itp? Bo brak pensji to normalna rzecz przy prowadzeniu klubu amatorskiego - przecież jest amatorski.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2015 22:37    #2
No właśnie nie....wymaganie dotyczy tylko statusu-ten chce być w rotacji,ten kluczowy a tamten w pierwszym składzie-wszyscy chcą grać za Bóg zapłać.Zresztą choćbym chciał zaproponować jakiekolwiek pieniądze (pensję czy premie) to i tak się nie da-nie mogę skorzystać z tych opcji(okienka są szare-nieaktywne)

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2015 23:33    #3
Bo to amatorzy, którzy grają dla przyjemności, nie dla kasy. Ile takiemu byś płacił diety? 10 euro za mecz, czy mniej? :-)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.06.2015 o godz. 23:33

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2015 08:23    #4
To już nawet nie chodzi o kasę ale zastanów się-grasz w jakimś amatorskim klubie za friko po czym w środku sezonu jakiś manager amatorskiego klubu proponuje CI grę za friko gdzie indziej-i co?przeprowadzasz się?zmieniasz życie?rzucasz wszystko by dalej grać za darmo w dodatku w potencjalnie najgorszej drużynie ligi?wkurza mnie to że nikt mi nigdy nie odmówił-moja ławka rezerwowych ma chyba 100 zawodników bo co mi tam wisi-znudzi mi się któryś to do widzenia i biorę innego z dowolnego klubu-i tak się zgodzi...reasumując-cały ból przy sprowadzaniu zawodnika sprowadza się do jego statusu i niczego więcej...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.06.2015 o godz. 08:30

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2015 17:22    #5
Właśnie tak wygląda liga amatorska. Dlatego ja omijam szerokim łukiem Oceanię i inne zadupia, bo są 2ezy - wystarczy ukraść najlepszych graczy rywalom.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2015 17:55    #6
Kurde nie wiedziałem....szkoda mi już postępów w grze więc poczekam aż przejdę na półzawodowstwo. A z drugiej strony chciałem mieć wyzwanie-to mam :( Inna rzecz że wg mnie to i tak bez sensu że ktoś grający za friko powiedzmy na północy Danii nagle przenosi się na drugi koniec kraju by grać w gorszym klubie też za darmo :)) No weź i zmieniaj sobie miejsce zamieszkania i wszystko by się zaczepić w najgorszym syfie jaki jest w Danii i jeszcze kłaniaj się w pas że się taki klub przygarnął :) W każdym razie dziękuję za informacje -pozdrawiam :)

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2015 14:44    #7
[quote="robal15"] bo są 2ezy [/quote]
Ja kilka razy czytałem to coś i chyba doszło do mnie, że tam jest "too easy"... Dokąd zmierzasz świecie? Co jest

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2015 15:09    #8
Słyszałeś o czymś takim, jak ewolucja? Wszystko idzie do przodu.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2015 07:52    #9
No tak, ale drugi raz w ciągu dwóch dni przeczytałem coś (po polsku/w polglisz) i kilka razy próbowałem dojść do tego co autor miał na myśli, a odkrycie było jednocześnie banalne i interesujące :D To tyle w kwestii dywagacji językowych.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.