Klatkujący mecz.

 olmen Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014, 10:14    Pytanie
Witam. W czwartek kupiłem nowego laptopa, Dell'a Inspiroon, i jest on całkiem dobry.
Posiadam na nim Windowsa 8.
Chcąc pograć w football managera, zainstalowałem go, po ten czynności po prostu odpalilem gre. Co się okazało, wszystko chodzi pięknie prócz samego meczu -_- klatkuje jak siemasz, samo wpatrywanie się w ekran przyprawia o nerwice. Próbowałem zmienić jakość grafiki lecz nie w tym tkwi problem.


Jakieś pomysły ?

 lampard2 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 13:01    #1
Może jest to wina przegrzewającego się laptopa. KIedy go ostatnio czyściłeś?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 14:23    #2
zapewne jeszcze go nie czyscil biorac pod uwage, ze ma go dopiero trzeci dzien o_O

co do tematu, probowales zainstalowac starsze sterowniki do karty graficznej?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.