Strona

KKS Lech Poznań

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012, 17:24    #1
Temat dotyczący KKS Lech Poznań, polityki transferowej, newsów, opisów meczów, ciekawostek, typów, przemyśleń, itp itd...

Za nami 27 kolejka ekstraklasy, od przejęcia zespołu przez Rumaka widać duże ożywienie i progres formy. Moim zdaniem wynika to z mentalności zawodników, którzy zdaje się (z punktu widzenia kibica) grali wyraźnie przeciwko jego myśli szkoleniowej (abstrahując od tego, czy ona była słuszna, czy nie).

Co mnie najbardziej ciekawi i interesuje, oraz czego szukam dzisiaj w sieci - czy ma ktoś link do analizy obecnej sytuacji w tabeli? Jakie warianty Lechowi dają awans do eliminiacji Ligi Europejskiej, a jakie nie? Co się stanie, jeśli Ruch będzie 2, 3, a co jeśli 4 w tabeli (i wygra lub nie Puchar)?

Trzy kolejki, a możliwości cała masa. :) Co do mojego osobistego typu, to optymistycznie wietrze komplet punktów do końca sezonu i 2 miejsce.
 :podium: 

Zapraszam do dyskusji.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 23.04.2012, 17:46

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:33    #2
Ech, oddanie Wojtkowiaka za darmo, błąd, ogromny. Jednak ja także wierze w jak najwyższe miejsce Lecha w tym sezonie, bo grają naprawdę ciekawie.
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:36    #3
chciałoby się rzecz: dlaczego dopiero teraz :) tym bardziej patrząc na mizerię obecnego poziomu ligi...

co do Wojtkowiaka, to podzielam zdanie, ale podejrzewam, że Wojtkowiak chyba podjął decyzję by zarobić trochę więcej - latka mu uciekają, i to dla niego jedna z ostatnich możliwości na wyjazd i dobry kontrakt. Chociaż.. nie wiem, czy rzeczywiście on dobry będzie.

Jakieś newsy co do meczu z Polonią, co z kontuzją Luisa?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:40    #4
Chyba trzy kolejki gdzieś się zapodziały, bo rozegrano dopiero dwadzieścia siedem. Analiza? Bardzo proszę! Wygrana w trzech spotkaniach da nam co najmniej czwarte miejsce, które w przypadku, gdy Ruch lub Legia zajmą miejsce na podium, da nam awans do eliminacji Ligi Europejskiej.
Legia gra z Jagą, Lechią i Koroną, czyli zdobędzie jakieś siedem punktów i zostanie mistrzem. Ruch gra z ŁKS, Cracovią i Lechią. Terminarz z jednej strony łatwy, a z drugiej bardzo wymagający. Trzy mecze z trzema ostatnimi zespołami. Szacuję jakieś 5 punktów. Śląsk gra z Zagłębiem, Jagiellonią i Wisłą. Trudny terminarz (z Wisłą na wyjeździe, reszta dom). Szacuję 4-5 punktów. Lech gra z Polonią (jeśli wygramy, awans prawie pewny), Podbeskidziem i Widzewem, które nie grają już o nic. Gdyby udało się zdobyć komplet punktów, to rzutem na taśmę wskoczyli byśmy na drugie miejsce, choć jest to optymistyczny (dla Lecha) ciąg zdarzeń. Jeśli Lech chce zdobyć mistrza, to musi liczyć na Lechię i na siebie. :)
Co by było, gdyby Bakero zwolniono w przerwie zimowej? Oto jest pytanie.
Luis ma stłuczoną okolicę żebrową. Badania jutro.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 17:42

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:49    #5
Mar1992: haha, dzięki, faktycznie 27, a nie 30 kolejka :) rozpędziłem się ;)

dzięki za analizę, chociaż nie do końca o to mi chodziło. Miałem na myśli takie coś bardziej rozbudowane, typu:

Wariant 1: optymistyczny
- wyniki
- końcowa tabela (top 4)

Wariant 2 - realistyczny
...

Wariant 3 - pesymistyczny
...

itp itd. :) ale i tak dzięki, może jeszcze się komuś będzie chciało to rozwinąć lub znajdzie coś takiego online.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:51    #6
To jest moja, nieobiektywna, analiza. :)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:53    #7
a tak apropo tej LE, to zakładając, że się uda, to jak będzie z losowaniem w tym roku? od której rundy zaczniemy boje itp itd.?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:59    #8
Jeśli zajmiemy czwarte miejsce, to rozpoczniemy od II rundy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 17:59

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:18    #9
Wybieram się na mecz z Polonią w Poznaniu, ktoś będzie w piatek w kotle na Bułgarskiej? ;)
twitter.com/Ceyvol

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:49    #10
Ceyvol, w kotle i na meczu mnie nie będzie, ale przed lub po meczu możemy piwko wypić :pijemy:
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.