Jestem... spalony

 MikePlachecki Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013, 14:52    Pytanie
Witam. Mam taką sprawę. Nie wiem, czy jest to błąd gry, ale w każdym meczu jest około 30-40 (!) odgwizdanych spalonych. Oglądam całe mecze i to jest jakaś masakra. Co ciekawe działa to w dwie strony, zarówno moi grajkowie jak i grajkowie komputerowi są notorycznie łapani na spalonych. Opcja "Gramy na spalonego" jest u mnie odznaczona, więc raczej nie staram się łapać specjalnie przeciwnika na ofsajdy, a i tak sam się łapie. U mnie liderem jest Paixao - 10 spalonych w meczu (!). Jak jest ich mniej niż 20, to jest sukces, zapytam WTF? Zapytam, czy też tak macie? Jeżeli nawet nie oglądacie całych spotkań, proszę zerknijcie w staty po meczu.
Z góry dzięki :))

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 22:58    #1
Oczywiscie z niebywala dokladnoscia i starannoscia robili nowa latke...ja osobiscie stracilem juz nadzieje do 14

 MikePlachecki Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 10:33    #2
Spoko, jeszcze ze dwie łaty i powinno być good :D. Tak sobie myślę, że jakby te łyżwy ściągnęli, to może nie byłoby tyle spalonych :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution