Jest to możliwe ?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2015, 18:30    #1
Witajcie.Ostatnio prowadzę z wielkim powodzeniem klub Manchester United i po wielkich sukcesach i po osiągnięciu w galerii sław statusu number one chciałbym poprowadzić jakiś klub z 1 ligi polskiej lub islandzkiej ale generalnie nie zdarzyło mi się żeby menedżer z reputacją światową idąc do klubu np.Ruch Chorzów mógł przyciągać lepszych graczy.Zdarzyło się komuś coś takiego ? wiem że klub może mieć reputacje lokalną ale czy sława menedżera może w tej grze odegrać dużą rolę ? W świecie realnym jest to możliwe bo wiele przypadków widziałem ale jak to się ma w grze ?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.01.2015, 18:31

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2015 17:20    #2
Jakoś jest to powiązane.Miałem sytuacje w której prowadząc klub z polskiej ligi dostałem ofertę pracy selekcjonera kadry Polski.Prowadząc dwa zespoły jednocześnie miałem tak że zawodnik (kadrowicz) przyszedł do polskiej ligi do mnie by ,,być pod okiem selekcjonera,, Więc jakoś tam to się łączy co naturalnie nie oznacza że Rooney przyjedzie PKSem za Tobą do Chorzowa:D

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2015 18:53    #3
Wiadomo że nie oczekuję jakiś gwiazd klasy światowej ale żeby jacyś zawodnicy lepsi przychodzi tacy z Ekstraklasy lub jakiejś lepszej ligi :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2015 19:03    #4
Wydaje mi się, że takie coś w FM11 jest raczej mało możliwe. Jeśli już... to może w 12?

 Mars-60 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2015 19:25    #5
Ruch Chorzów - reputacja 4250, co klasyfikuje go w środku klubów angielskiej Sky Bet League 1 (poziom 3 - odpowiednik polskiej II ligi). Fakt, polska Ekstraklasa jest lepsza - reputacja 126 ale ciągle jest to poziom Sky Bet Championship (poziom 2 - odpowiednik polskiej I ligi).
Dodając do tego reputację kraju to ściągnięcie do Ruchu czołowego grajka Sky Bet Championship można uznać za nieomalże cud. Na przeszkodzie będą stały niska reputacja klubu i pieniążki, a w zasadzie ich brak. Troszkę może pomóc perspektywa gry w europejskich
pucharach, sympatię do menadżera raczej wykluczam - "trudności obiektywne" są zbyt duże

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.