Jak grac w Oknie Windows?

Gollob Proletariat

0
24.10.2004, 13:27    Pytanie
Witam !! Mam proble a mianowicie chodzi mi o to jak przelaczyc na okno windows zeby nie grac full screen?? Jak to ustawiam wyskakuje mi ostrzezenie "Nie mozna zmienic konfiguracji ekranu, upewnij sie ze twoj komputer pozwala na to..... ble ble ble" Czy jest ktos w stanie mi pomoc bardzo prosze. Wielkie dzieki z gory

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2004 08:20    #1
Dokładnie :)

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 jerro78 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2004 11:34    #2
tez tak miałem ale oto co zrobiłem: klikasz na skrót do CM na pulpicie prawym guzikiem myszki, potem dajesz własciwosci- nastepnie w zakładce skrót- w okienku - element docelowy wpisujesz dokładnie - "C:Program FilesEidosCM 03-04cm0304.exe" -small_screen -windowed
dajesz -zastosu, potem ok. i juz po uruchomieniu cm otworzy się w małym oknie ;)))))

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution