Huge Database FM13

 szczelus90 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012, 13:58    Pytanie
witam czy mógłby mi ktoś pomoc zrobić ogromną baze danych.. bo już widziałem jakieś pliczki ale nie umiem sobie z tym poradzić..

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 21:39    #10
co z tym pliczkiem, gdzie go wrzucić dokładnie? A, i link który został tu podany nie działa...
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012 13:05    #11
[quote="chinczol"][quote="German"]A real names'y dla klubów i grywalne repry ktoś ma? :) Bo wklejałem pliczek z FM 12 i dalej standardowo: Arsenal pisze zamiast Arsenal Londyn blablabla, sami wiecie o co chodzi[/quote]

Na sortitoutsi.net jest fake nadający prawdziwe nazwy lig, rozgrywek, klubów, stadionów, niektórych państw, nagród, normalną repr Niemiec, prawdziwe media itp itd. Jednak gdy go sprawdziłem zupełnie mi nie pasuje, ponieważ np. nagrody w każdej lidze są w języku danego państwa, czyli w lidze hiszpańskiej nagrody mamy przetłumaczone po hiszpańsku, we włoskiej po włosku itd. Można jakoś oczywicie wybrać które pliki zastępujemy, ale dokładnie nie wiem które pliki odpowiadają za jaką czynność, i tak jak zacząlem się bawić, to potem musiałem sprawdzać spójnośc plików, bo mi gdzieś wcięło pliki z folderu steamapps\common\Football Manager 2013\data\db\1300 :) Czekam na fake jakiegoś Polskiego autorstwa. Czy fake od Vetr's czasami nie działa pod FM13, sprawdzał ktos?[/quote]

Napisz mi proszę na maila (fley79@gmail.com) jak mam wrócic do poprzednich nazw bo tez zainstalowałem tego fake i ti jest totalne nieporozumienie. A może mógłbyś mi tez przesłać tego od Vetr's?
Pozdro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.