Gra zawiesza się w oknie FM13

 stosik90 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012, 12:39    Pytanie
Chciałem pograć w FMa w oknie, bo tak wygodniej. Wiadomo, można odpalić neta, gg itp. Problem jest taki, że kiedy odpalam przeglądarkę, lub kliknę myszką podczas ładowania kolejnego dnia to gra się zawiesza, wyskakuje brak odpowiedzi. Przy grze na pełnym ekranie problem nie występuje. Po takim błędzie żeby jeszcze raz włączyć FMa muszę przechodzić na steamie na tryb online, a że gramy z bratem na 2 komputerach na 1 koncie to jest wtedy dużo kombinowania, bo on musi być offline itd. Jakieś pomysły jak to naprawić?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 13:17    #1
Zasadnicze pytanie - podaj dane techniczne Twojego PeCeta ? Ja np. gram w FM 2011 w okienku przy włączonym GG , winampie itd i chodzi w miarę bo wiadomo komputer ma multum procesów i się zatnie u mnie ale nie przywiesi się.Polecam wyłączyć wszystkie aplikacje typu GG itd a nawet zauważyłem ze podczas wyłączonego kabla sieciowego FM chodzi lepiej
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 stosik90 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 13:36    #2
Laptop. Intel B960 2x2.2, 4 gb ram, grafika geforce 610m 1 gb. W tle nie mam nic prócz steama. Zauważyłem tez że przy starcie gry, gdy pojawia się logo SI i wtedy kliknę myszką to wyskakuje brak odpowiedzi. Trwa to tyle czasu ile te wszystkie reklamy się wyświetlają, a gdy pokazuję się już menu główne gra się odwiesza.

 stosik90 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2013 16:27    #3
Odkopię temat. Może po czasie ktoś będzie w stanie mi pomóc...

 zakiii Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2013 09:58    #4
Ja mam dokładnie ten sam problem, ale za nic nie wiem o co chodzi :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.