Gra sie wylącza

KAcper Proletariat

0
30.01.2005, 15:50    Pytanie
Mam taki maly problem. Kiedy gram sobie w mojgo menadzerka, jest jeden taki dzien, ze gra sie caly czas wylancza. Bywalo tak nieraz, ale zawsze po odsejwowaniu gra szla dalej, ale teraz jest inaczej, Po kazdym rozpoczeciu mojej starej gry, gra sie wylancze okreslonego dnia. Da sie to jakos naprawic czy cos? Prosze pomozcie mi!!! Ja w to musze grac , a nie mam sil zaczynac wszystkiego od poczatku!!!! Wielkie dzieki i pozdrowienia dla calej redakcji- trzymajcie sie , i trwajcie w tym co robicie - CM fan z Chicago YO

kacper Proletariat

0
02.02.2005 04:42    #1
robilem tak ale to nic nie daje. Ja nie moge stracic tej gry = prosze pomyslcie troche!!

Post pomocny

Ptosio Proletariat

0
06.02.2005 21:07    #2
Ja też mam taki problem, wywala zawsze 21.07.06 :/ Jedyne co pomogło to zwolnienie się z pracy :/ Wtedy gra idzie dalej ale ja niestety trace swojego managera :( Nie znacie zadnych programow ktore moga umiescic managera w klubie?

Post pomocny

kacper Proletariat

0
13.03.2005 05:30    #3
fuck - stracilem moja najlepsza gre - jeszcze jeden taki przypal i mam to w dupie koncze z tym , ale jak narazie go CM

Post pomocny

kacper Proletariat

0
13.03.2005 05:30    #4
fuck - stracilem moja najlepsza gre - jeszcze jeden taki przypal i mam to w dupie koncze z tym , ale jak narazie go CM

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.