Gra nie działa po zmianie jej wersji

 monur4444 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017, 18:52    Pytanie
Witam, przez przypadek na Steamie kliknęło mi się: FM17 -> PPM -> BETA -> public beta i nawet nie wiem czy coś się pobrało czy nie, ale teraz w bibliotece obok nazwy gry pisze: pobieranie zatrzymane, a gdy wybiorę opcję "zarządzaj pobieraniem" podana jest przyczyna zatrzymania: brakujące uprawnienia plików. Jak chcę włączyć grę to wyskakuje komunikat o błędzie: "Wystąpił błąd podczas aktualizacji FM17 (brakujące uprawnienia plików)". Gdy zmienię we właściwościach z "public beta" na "BRAK - anulowanie udziału we wszystkich testach" (to jedyne 2 opcje dostępne tam do wyboru), to dalej nic się nie zmienia. Próbowałem odinstalować grę na Steamie, a po kilku sekundach, gdy klikam opcję zainstaluj: "Wystąpił błąd podczas instalacji". Jak można naprawić ten problem? Pozdrawiam.

 monur4444 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2017 08:22    #1
Ok, dzisiaj spróbowałem włączyć grę, coś się pobrało i działa. :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.