gra głowa

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2019, 20:43    #1
nie wiem czy to błąd ale czy u was przy waszym ustawioeniu wasi zawodnicy nie wygrywają główek? Szczególnie piłki wybijane przez bramkarza, dodam że moi zawodnicy maja po 180 cm wzrostu więc nie sa az tacy niscy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2019 00:38    #2
Mógłbyś napisać te zdania po polsku?
Co to jest Wasze ustawienie?
Co oznacza ze bramkarz wybija?
I ten wzrost to nic nadzwyczajnego, u mnie 9 obrońców ma powyżej 184 cm a kilku ma ponad 190 cm

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2019 10:35    #3
myfunnygame wiesz co pisałeś mi, że nie grałeś w FM kilka lat a na każde moje pytanie zadajesz jakiej głupie pytania. Każdy ma w FM swoje ustawienie (dla ciebie formacje taktyczną), W moim ustawieniu czyli 1-4-2-2-2 piłki wybijane w czasie gry (nie ze wznowenia) przez bramkarza pomocnicy nie wygrywają główek, tzn piłki są zagrywane przez zawoników drużyn przeciwnych do (przeważnie) bocznych pomocników. Wydaje mi się że może być to po częsci błąd gry.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2019 22:49    #4
[quote="wachu196"]myfunnygame wiesz co pisałeś mi, że nie grałeś w FM kilka lat a na każde moje pytanie zadajesz jakiej głupie pytania. Każdy ma w FM swoje ustawienie (dla ciebie formacje taktyczną), W moim ustawieniu czyli 1-4-2-2-2 piłki wybijane w czasie gry (nie ze wznowenia) przez bramkarza pomocnicy nie wygrywają główek, tzn piłki są zagrywane przez zawoników drużyn przeciwnych do (przeważnie) bocznych pomocników. Wydaje mi się że może być to po częsci błąd gry.[/quote]

Teraz gram więc teraz odpowiadam, mam 3 różne ustawienia, jak dotrwam dziś do jakiegoś meczu, a mam przerwę międzysezonową, to wrócę i ci napiszę czy u mnie jest podobnie ;)

W skrócie, podczas akcji bramkarz wykopuje piłkę(nie z "5";) i ta ląduje na głowie przeciwników. Ciekawa obserwacja jeśli faktycznie ma miejsce i to bug.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.01.2019 o godz. 22:52

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2019 17:43    #5
tak gdy bramkarz wykopuje. Wznowienie gry jest z 5,5 meta. Mi chodzi głownie piłki zagrywane w środkową strefe tak moi zawodnicy prawie żadnej główki nie wygrywaja.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.