Strona

Football Manager 2016 BETA - wrażenia

 booyak Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2015 20:09    #81
[quote="kapawozniak"][quote="booyak"]Zakupiłem, pobieram. Pytanie czy Wam też tak strasznie skakał transfer przy pobieraniu gry? Dochodzi do połowy szybkości łącza a potem krok po kroku spada do 0 kb/s żeby znów rosnąć do połowy i znów zjazd na dół... Tym tempem zagram o 3 w nocy :/[/quote]

A to nie jest tak, że Steam stopniowo instaluje pobrane elementy, i wtedy nie pobiera nowych? Miałem tak przed przejściem na SSD.[/quote]
Może i tak być ale przy pobieraniu/instalacji innych gier ściągało jednym, ciągłym, maksymalnym transferem, 16 natomiast jakby był jakiś problem. Weekend może przeciążenie serwerów :D

 swansea Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2009
Skąd: btm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2015 20:30    #82
U mnie też skakał transfer...Co do wyników 8-0,był w Pucharze Niemiec wstepna runda..a tak serio wyniki sa realistyczne.Może to efekt swiezosci,ale podoba mi sie silnik meczowy,reakcje graczy itp(jednyny minus to sporo slupkow).Dla wahajacych sie-polecam ,zdecydowanie

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2015 21:26    #83
[quote="Pucek"]Miałem ogromny problem ze skutecznością i zrobiłem kilka testów meczu. Zmieniałem po kilku funkcjach w taktyce i okazało się, że wystarczy z bardzo płynnego zmienić na elastyczny, żeby zaczęli strzelać gole co jest absurdem :D[/quote]

to bardzo ciekawe co piszesz, bo też mam trochę z tym problem chociaż ostatni mecz już był dobry

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2015 22:12    #84
[quote="vanethar"][quote="endrieq"]Vanethar, z tego co pamiętam - twórcy gry nie mają jakichś licencji od UEFA i FIFA i przez to nie mogą "wgrać" rzeczywistych wyników. Stąd są one symulowane.[/quote]
No dobra lecz powinni zachować jakieś realia.
Lewy średnia notę roczna ma 7.24... to taki Pazdan z Legii jak widziałem miał 7.30 to trochę śmieszne.[/quote]

Co innego mieć średnią zbliżoną do 7.3 w naszej rodzimej kopanej, a co innego mieć tą samą średnią w Bundeslidze. Mimo to też uważam, że ta średnia jest za niska, bo Lewy gra na światowym poziomie.


Ja niestety dostałem kopa od SI jako, że od zawsze kupuję wersje box i w komplecie leżą dumnie wszystkie wersje na jednej z moich półek. Wrażenia z bety opieram więc na Waszych komentarzach.
Mam tylko jedno pytanie, czy silnik meczowy odpowiednio reaguje na Wasze polecenia taktyczne, także zmiany taktyczne podczas meczu?

 Adler89 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2015 22:27    #85
ja mam wrazenie ze bardzo dobrze reaguje. Wszystkie zmiany w poleceniach ktore robie w trakcie meczu maja odwzierciedlenie praktycznie od razu. jest naprawde niezle

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 00:50    #86
Nie ogarniam. Gram w Pl ekstraklasie. Ogólnie jeśli chodzi o pensję to zawodnicy mają realistyczne oczekiwanie, wszyscy oprócz bałkanów. Zawodnicy z kijowych klubów Czarnogóry, Bośni chcą pensje 4, 6 razy większą niż normalnie zarabiają :D

 vanethar Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2015
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 01:16    #87
[quote="ag-25"][quote="vanethar"]
Lewy średnia notę roczna ma 7.24... to taki Pazdan z Legii jak widziałem miał 7.30 to trochę śmieszne.[/quote]

Co innego mieć średnią zbliżoną do 7.3 w naszej rodzimej kopanej, a co innego mieć tą samą średnią w Bundeslidze. Mimo to też uważam, że ta średnia jest za niska, bo Lewy gra na światowym poziomie. [/quote]

Wiadomo. Lewy jest zaliczany do najlepszych piłkarzy swiata wiec niech to będzie adekwatne z jego gra, umiejętnościami i strzelaniem bramek bo jak widziałem w grze jego statystyki i oceny to nie powala na kolana.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.10.2015 o godz. 01:18

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 01:20    #88
Mi dziwny bug wyskoczyl, przelaczylo mi samo na tryb 2D i nie moge zmienic kamery. W ustawieniach mam zaznaczone mecze w 3D ale nic to nie zmienia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 04:36    #89
Moje wrażenia z bety - ta gra jest niegrywalna na tę chwilę, ponieważ:
-jest bardzo szybki wzrost atrybutów u managera
W ciągu roku każdy atrybut wzrasta o 10
-polecenia taktyczne nie działają
Chcę grać skrzydłami, ale gra mi na to pozwala. Szczególe wyjaśnienie tego problemu: http://commu(...)al-third Jak widać, nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
-piłkarze za dużo kosztują
Emre Can 30 mln ojro albo taki Miralles kosztuje, uwaga, 40 mln ojro O_o
-prawie w każdym meczu dostaje się czerwoną kartę
Każdy strimer ma z tym problem oraz lud na forum SI też się z tym boryka
-filtry oraz shortlisty nie działają ze starego fma
-gram kryminalistami:P
https://gyazo(...)16b94bf5

To tyle na teraz :)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 fanki82 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2006
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 08:46    #90
[quote="robal15"]Moje wrażenia z bety - ta gra jest niegrywalna na tę chwilę, ponieważ:
-jest bardzo szybki wzrost atrybutów u managera
W ciągu roku każdy atrybut wzrasta o 10
-polecenia taktyczne nie działają
Chcę grać skrzydłami, ale gra mi na to pozwala. Szczególe wyjaśnienie tego problemu: http://commu(...)al-third Jak widać, nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
-piłkarze za dużo kosztują
Emre Can 30 mln ojro albo taki Miralles kosztuje, uwaga, 40 mln ojro O_o
-prawie w każdym meczu dostaje się czerwoną kartę
Każdy strimer ma z tym problem oraz lud na forum SI też się z tym boryka
-filtry oraz shortlisty nie działają ze starego fma
-gram kryminalistami:P
https://gyazo(...)16b94bf5

To tyle na teraz :)[/quote]


zgadzam się w 100 %



chciałem kupić Moratę dawałem tyle ile kosztuje czyli 30 mln E ale oni chcieli 120 E a REAL dał 30 mln E i się zgodzili bez sensu :(

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 31.10.2015 o godz. 08:48

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.