FMRTE vs. oficjalny edytor czasu rzeczywistego

 matejand Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014, 14:33    Pytanie
Przepraszam jeśli ten temat był już gdzieś poruszany ale mam proste pytanie jakie są różnice między fmrte a oficjalnym edytorem. Cenowo wychodzi to podobnie, ale chodzi mi np. czy w oficjalnym edytorze można zamrażać atrybutów zawodników

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 14:40    #1
glowna roznica jest taka, ze oficjalnego mozesz uzyc tylko przed rozpoczeciem rozgrywki, a fmrte w trakcie

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 19:49    #2
Mu chodziło chyba o OFICJALNY EDYTOR CZASU RZECZYWISTEGO, a nie ten darmowy, co jest i od dawna był. Odpowiadając na pytanie, ja słyszałem, że ten oficjalny od SI jest gorszy od FMRTE, ale nie używałem, więc nie jestem pewien.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 19:57    #3
aha, to nawet nie wiedzialem, ze cos takiego jest :P

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2014 19:47    #4
Wie ktoś jak za pomocą FMRTE usunąć zawodnika z kadry U-23 po okresie zgrupowania?

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2014 22:30    #5
Już wiem, trzeba go wymienić z innym zawodnikiem (profil gracz-swap nation). Przydatne kiedy chcemy powołać kogoś do kadry, a znajduje się on w reprezentacji U-23 innego narodu i nie zostaje powołany do dorosłej reprezentacji (np. Paulo Dybala), co skutkuje jego usidleniem w U-23 do okresu kolejnych powołań, na minimum cztery lata. Dzięki edytorowi nie trzeba czekać tych lat, by kadra się zaktualizowała i zawodnik został z jej listy usunięty.

W przeciwnym razie jest ciągle informacja, że zawodnik znajduje się już w kadrze innego zespołu, mimo iż nie ma żadnych powołań, bo U-23 nie gra. Uniemożliwia to jego powołanie do kadry innego państwa, mimo iż godzi się tam grać. Kadra U-23 powinna się rozwiązywać po Olimpiadzie, do dopracowania to jest jak sądzę, bo bez edytora nie da się nic zrobić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.