FM2012 a jezyk polski

 tom26brodnica Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2009
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2011, 13:22    Pytanie
Mam pytanie odnosnie nowego wydania FM. poniewaz od kilku lat mieszkam w uk dokonalem preorder tutaj. chcialbym sie dowiedziec kiedy moglbym znalezc gdzies w sieci plik z jezykiem polskim. gre powinienem miec 21 lub 22 pazdziernika. mialbym prosbe do kogokolwiek z polski kto dostalby polska wersje jezykowa o przeslanie mi pliku z polskim jezykiem. chcialbym jak najszybciej w pelni cieszyc sie nowym nabytkiem w rodzimym jezyku ;) :p z gory dziekuje

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2011 19:03    #10
[quote2=Aquilifer][quote=konrwaw]SI może i tak ale tu chodzi o dystrybutora na Polskę czyli firmę "CD projekt" która ma prawa do polskiej wersji...i która płaci tłumaczom...(a zresztą co mnie to obchodzi...)pozdrawiam

[/quote]

Jak Cię nie obchodzi to po co komentujesz?[/quote2]

Przybliżam komuś kto nie ma pojęcia o czym pisze np. Tobie... i koledze wyżej że nie tylko SI ma prawa do gry...ale jeśli chodzi o prawa to akurat mnie to nie obchodzi kto ma...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.09.2011 o godz. 19:03

 tom26brodnica Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2009
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 10:29    #11
Dzieki wszystkim za odpowiedz. moim skromnym zdaniem zapytanie o plik z jezykiem polskim nie jest piractwem jesli ktos posiada oryginalne wersje gry w innym jezyku. nie mam mozliwosci zamowienia gry w jezyku polskim bo cd projekt nie wysyla zamowionych gier poza granice kraju. dziekuje odezwe sie zapewne po otrzymaniu upragnionej paczuszki :D ;)

 Sztaficer Młody aktywista

Postów: 342
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2010
Skąd: Krasocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 19:55    #12
Egh...cmrevowska miłość do bliźniego... Ludzie, czemu plujecie jadem? Kupił grę, chce ją sobie usprawnić. Nie zachęcam do piractwa, ale znając życie możesz grać na spolszczeniu z 11`tki, a potem pobrać nowe.

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 20:10    #13
Spolszczenie z 11 nie przetłumaczy nowinek więc będzie mix 2 języków :P

 Sztaficer Młody aktywista

Postów: 342
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2010
Skąd: Krasocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 23:49    #14
Ale przynajmniej na jakiś czas będzie miał sporą część gotową. Po drugie FM nie wymaga angielskiego w stopniu superbiegłym. Potem nawet pobierze to spolszczenie pirackie, WAŻNE, ŻE MA ORYGINAŁ FM.

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 09:15    #15
Tak gwoli wyjaśnienia dlaczego na naszej stronie nie znajdą się linki do spolszczeń itp. Owszem są gracze, którzy mieszkają w Anglii czy z innych powodów zakupią angielską wersję gry, a mimo to chcą pograć w ojczystym języku. Teoretycznie chyba nikt nie robiłby problemów gdybyśmy jakiś link do spolszczenia dla tych osób udostępnili, tylko wtedy również osoby mające pirackie wersje uzyskałyby dostęp do spolszczenia, a tego nie chcemy.

Tyle w temacie, po premierze FM 2012 pewnie wszystkie prośby o spolszczenie będą odpowiednio karane, więc ostrzegam z góry.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 09:51    #16
Ja założyłem taki sam temat dotyczący spolszczenia. W wątku tym ktoś mnie uświadomił, że spolszczenie jest własnością CD Projekt a nie SI. Więc kupując angielską wersję gry nie płacisz za spolszczenie :) Tak dokładniej to kolega Pucek rozjaśnił wszelakie wątpliwości ;)

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 11:28    #17
Może kiedyś tak było, nie znam szczegółów prawnych, ale faktem jest, że wersję gry do tłumaczenia Profesor dostaje od SI, a nie od CD Projekt.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 11:33    #18
[quote=konrwaw]SI może i tak ale tu chodzi o dystrybutora na Polskę czyli firmę "CD projekt" która ma prawa do polskiej wersji...i która płaci tłumaczom...(a zresztą co mnie to obchodzi...)pozdrawiam

[/quote]

Fajne spolszczenie...że niektóre napisy w edytorze są po angielsku, a w grze zdarzają się kwiatki typu "zaczął strzelanie w Niemcyej (zamiast Niemieckiej) reprezentacji" gra oczywiście oryginalna

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.10.2011 o godz. 11:34

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 12:13    #19
Który napis w FM 2011 jest po angielsku?

Wiesz dlaczego w grze się wyświetla taki kwiatek? Nie wiesz. Popatrz jak w języku angielskim odmienia się nazwy krajów, a potem zerknij jak jest w języku polskim. A i w grze raczej się wyświetla Niemiecej, a nie Niemcyej, mała różnica, ale w tej kwestii niezwykle istotna.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.