Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 12:19    #251
[quote="myfunnygame"][quote="Slayer666"]czy nowy patch w jakikolwiek sposób poprawia silnik meczowy? nie da się grać środkiem pola[/quote]

Czy ja wiem, to zależy od wielu czynników, a nie że tak jak raz ustawisz taktykę to zawsze będzie ci to działać (patrz Barcelona i gra na utrzymywanie piłki - nie zawsze to im wygrywa mecz). W jakiejś topowej lidze, chyba nawet hiszpańskiej z kolei jest zespół na pudle który ma najmniej posiadania piłki w lidze. Myślę, że warto, zebyś sobie pozmieniał taktykę i płynnie przechodził z jednej na drugą, żeby nie sprawiało ci to dyskomfortu.


Ja mam inną sprawę :)

Wystartowałem grę kilka miesięcy przed początkiem rozgrywek i nie mogę niektórym zespołom dawać sparingu bo w odpowiedzi dostaję, że mają zbyt napięty grafik (podejrzewam, że gra "wykrywa" że jest to okres ligowy(np. sobota w kwietniu), tylko że zespoły mają pustki w terminarzu, z wiadomych względów.[/quote]

Ja nie uznaje innych wariantów - albo wchodzę do bramki rywala klepiąc środkiem albo wcale. Skrzydłowymi i lataniem do linii aby po raz setny wrzucić piłkę po prostu się brzydzę
Widocznie tak jak w FM2014 będę musiał poczekać na łatkę naprawiającą silnik meczowy, w poprzednich 3 wersjach niszczyłem każdego i wszędzie moim 4-3-3 z trójką napastników, w 19 nie wazne jak ustawiam zepsół - jesli nie ma skrzydłowych to równie dobrze mogę nie przechodzic do rozgrywania spotkania

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 12:45    #252
ja cię dobrze rozumiem, ale musisz też zrozumiec, że nie lepiej dla samej gry, zeby nie było killer taktyki tylko ciągłe dłubanie przy taktyce, bo inaczej gra opierałay się o finanse, zakup piłkarzy i spację :D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 13:08    #253
Odpaliłem sobie waśnie mecz z rezerwami.
Przegrałem 2:1, karnego dla rezerw strzelał bramkarz, a pod koniec meczu miałem kontuzjowanego napastnika który schodził samemu z boiska a równoczesnie z nim ale nie równolegle schodził z boiska "lekarz". Przy czym piłkarz zbliżał się do środka boiska a lekarz do boku ławki rezerwowych, a kończąc swoją podróż kucnął czy coś tak jakby brał się za opatrywanie piłkarza

XD

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 13:14    #254
[quote="myfunnygame"]ja cię dobrze rozumiem, ale musisz też zrozumiec, że nie lepiej dla samej gry, zeby nie było killer taktyki tylko ciągłe dłubanie przy taktyce, bo inaczej gra opierałay się o finanse, zakup piłkarzy i spację :D[/quote]

No i nie było, miałem trzy różne warianty 4-3-3, jeden na kontrole, inny na atak a jeszcze inny na szybką kontrę, różniły się poleceniami druzynowymi i indywidualnymi
Po prostu teraz niezależnie ile grzebie w treningu czy ustawieniu to i tak zbieram oklep bo skrzydłowi rywali urządzają sobie slalomy po murawie

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 13:38    #255
FM w pigułce xD

https://clips(...)KanStyle
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 14:40    #256
[quote="robal15"]FM w pigułce xD

https://clips(...)KanStyle[/quote]


Zobacz jak u konkurencji się strzela bramki: https://megaw(...)b5a.html

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 14:55    #257
Fifa to jest taki sam rak xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 15:54    #258
przynajmniej animacje ładniejsze choć tez pozbawione rigczu XD

 Bajerniak1978 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 16:25    #259
Przecież w fm 18 też nie dało się grać utrzymaniem piłki, znaczy się dało ale dostawało się oklep, grałem Bayernem utrzymywaniem piłki 4-2-3-1 i nie mogłem ugrać Mistrza BL. Niby gra z duchem czasu bo dziś już mało którzy grają utrzymaniem się przy piłce...

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 17:37    #260
[quote="Bajerniak1978"]Przecież w fm 18 też nie dało się grać utrzymaniem piłki, znaczy się dało ale dostawało się oklep, grałem Bayernem utrzymywaniem piłki 4-2-3-1 i nie mogłem ugrać Mistrza BL. Niby gra z duchem czasu bo dziś już mało którzy grają utrzymaniem się przy piłce...[/quote]
To chyba coś namieszałeś w taktyce bo ja w 18 stworzyłem dwa potwory, zwłaszcza w 30 sezonie gdy prowadziłem Clermont, strategia standardowa, 4-3-3 ale bez zaznaczenia żeby grać środkiem (aby wykorzystywali też bocznych obrońców w konstruowaniu akcji) i wygrywałem 3 razy z rzędu LM, a w 19 mnie zwolnili właśnie z Saint Etienne bo każdy mnie bierze na śmiertelne ataki swoich skrzydłowych

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.