FM Scout

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012, 21:22    #1
Witam.

Czy kozystacie z FM Scouta? I czy waszym zdaniem jest to fair?

Bo jesli chodzi o talenty, to cale piekno gry (patrzenie jak rozwijaja sie mlodziki) FM Scout psuje, skoro z gory wiadomo czy pilkarz rozwinie sie dobrze, czy sie nie rozwinie. Wg mnie, kozystanie z FM Scouta jest niesprawiedliwe, to jest jak kody.

Co wy sadzicie?

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 21:33    #2
Ja osobiście nie korzystam, uważam że psuje to całą zabawę w opiekę nad naszym talentem (lub też nie). Jeśli chcesz grać jak najbardziej realistycznie, to nie korzystaj z żadnych tego typu programów, wczuj się w role menedżera. Jeśli taka Tęcza Lulin miałaby FM Scouta, to w 4 lata byliby w ekstraklasie, potem LM itd. Może i radocha przednia, ale to tak jak kody. Dla mnie oczywiście
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 21:39    #3
No ja uwazam dokladnie tak samo, aczkolwiek chcialbym znac opinie graczy.

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 21:53    #4
Dla mnie korzystanie z FMRTE bądź scouta nie są kodami bo FM nie jest realistyczną grą i sam "oszukuje". Przykład? Kupiłem Hernadnesa z Palermo za 17 baniek...przez 6 miechów (kupiłem go w styczniu) w 17 meczach strzelił 10 goli. Jednakże jego gra nie odpowiadała mi...tracił piłkę, marnował setki...w lipcu wystawiłem go na sprzedaż...wartość? 15 mln. Sprzedany? 9mln. ;] 15 letni młodziak z Twente 4 gwiazdki od scouta wart 900tys euro klub żąda...15 mln ;] Zawodnik? 1,5mln na ROK :) Skoro są takie cyrki to ja mogę się posilić scoutem...

 sir Bisson Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 14:25    #5
Ja używam scouta do sprawdzenia swoich szperaczy klubowych bo czasami ich oceny grajków nie są dokładne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.