Strona

FM 2018 - wrażenia

 luki1906 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:00    #101
Samego obowiazkowego wykupu nie zauwazylem. Na pewno da sie ustawic obowiazkowy wykup po zagranych meczach, z reguly sie zgadzaja nawet na 5 spotkan. Problem jest tylko jesli u Ciebie zawodnik zarabia za duzo i sie nie dogadaja w sprawie kontraktu, wtedy automatycznie wypozyczenie przechodzi na bez opcji obowiazkowego wykupu.

 Pawel1806 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:34    #102
[quote="luki1906"]Samego obowiazkowego wykupu nie zauwazylem. Na pewno da sie ustawic obowiazkowy wykup po zagranych meczach, z reguly sie zgadzaja nawet na 5 spotkan. Problem jest tylko jesli u Ciebie zawodnik zarabia za duzo i sie nie dogadaja w sprawie kontraktu, wtedy automatycznie wypozyczenie przechodzi na bez opcji obowiazkowego wykupu.[/quote]

Znam przebieg procesu gdy kontrakt zostanie odrzucony przez zawodnika. Przy obowiązkowym wykupie można było pozbyć się niechcianego piłkarza lub najzwyczajniej zarobić dużo więcej. Jestem głębokiej nadziei, iż w pełnej wersji to wróci.

 MIeko Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2015
Skąd: Lipinki Łużyckie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:20    #103
Witam, a jak dajecie w lepszych zespołach trening? Bo ja gram Juventusem, trening mam ogólny jak jest jeden mecz wysoki, trening indywidualny i przedmeczowy. I w medical center mam wysokie ryzyko kontuzji. Więc który trening najlepiej odjąć zawodnikom, żeby byli coraz lepsi, ale żeby zmiejszyć im ryzyko kontuzji?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:26    #104
Wyświetla Wam się twarz menedżera po wczytaniu gry? U mnie w menu jest ok, a potem zamiast mojego facegena tylko czerń.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:32    #105
W tym miejscu powinna być możliwość wstawienia swojego zdjęcia, mam nadzieje że jakiś program czy coś będzie żeby można było je wstawić. Tak jak u komputerowych menadżerów i zawodników.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:33    #106
Tam zwykle była wygenerowania twarz menedżera. Działało w poprzedniej wersji.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:34    #107
Tylko w poprzedniej, w wcześniejszych można było zdjęcie i tak było lepiej. W tej wersji wygląda to tak jakby tam miało być zdjęcie a nie wygenerowana twarz.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:40    #108
Próbowałem wrzucić też zdjęcie z configiem, tak jak wrzuca się zdjęcia piłkarzy, ale nadal nie działa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2017 o godz. 17:40

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 17:57    #109
[quote="Tom88"]W tym miejscu powinna być możliwość wstawienia swojego zdjęcia, mam nadzieje że jakiś program czy coś będzie żeby można było je wstawić. Tak jak u komputerowych menadżerów i zawodników.[/quote]
Nie będzie już tej możliwości, nie można pogodzić zdjęcia w 2d z awatarem menadżera w 3d. Nie znam wszystkich szczegółów, ale końcowa odpowiedź w temacie na forum SI brzmiała:

[quote]The decision has been made for the greater good of the game. We appreciate people may not like all of our decisions at first, and we have to make difficult ones sometimes when looking at the bigger picture of the game's development over a number of years.

The reality is it is just a photo - you have the option to turn regenerated images off, if you don't like them so much. If we caved in to every single demand users wanted, there wouldn't be player roles, the Tactics creator or the 3D Match Engine with its improvements over the years

The Manager Photo is not going to change per Miles' decision, so you will have to learn to agree to disagree and let it go.
[/quote]

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 18:20    #110
Mam pytanie, gdzie w becie w trakcie meczu są statystyki ile kto przebiegł km w meczu i inne? proszę o odpowiedź

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution