Strona

FM 2017 - błędy

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 17:29    #91
Musisz to pisać na Forum SI. Nie jesteśmy odpowiednimi adresatami tego żalu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 20:50    #92
Z moich testów wynika, ze pełna kwota transferu jest pokazywana w znaczeniu pewnych kwot - tj. jeśli zaproponujemy za zawodnika 5 + 5 w 24 miesiącach, to w panelu pojawi się 10. Ale jak dodamy jeszcze 5 za np. 20 meczy w kadrze i 5 za 30 meczy w lidze, to na liście nadal będzie 10, tyle że z "+", co oznacza dodatkowe klauzule. I tak potencjalna wartość to 20 a na liście ofert widać 10 - czyli złożenie 15 w gotówce wcale nie musi być bardziej atrakcyjne dla klubu niż 10+.

EDIT: owa pełna kwota o której mówił Miles widoczna jest w panelu Transfery, czyli widzimy pełną kwotę tylko naszych ofert i tylko w panelu Transfery. W profilu zawodnika widać kwoty z plusem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.10.2016 o godz. 20:58

 Prykbrum Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2016
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2016 18:05    #93
Witam to moja pierwsza stycznosc z FM. Mam takie pytanie czy to jakis błąd w grze, gram Olimpia Grudziadz, przy podpisywaniu nowych kontraktow moge maksymalnie podpisywac na 2 lata. Nie mam mozliwosci na dluzej

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 01:02    #94
[quote="Slayer666"]Niestety ale system transferowy jest spierdolony przez jeden błąd,który nie wiedzieć czemu nie jest naprawiony od 3-4 edycji. Z ligi spada Bordeaux oczywiście namierzam Ounasa,scout twierdzi ze na razie nie chcą go puścić za paczke fajek no to czekam,nagle na radarze pojawia się bayern no to myśle złoże oferte,żeby ich uprzedzić. Daje 7 mln na raty oni chcą 10 w gotówce i 14 na raty,oczywiscie sie zegnam i wycofuje oferte i nagle co ? BAYERN DAJE ZA NIEGO 4.9 mln I OFERTA JEST ZAAKCEPTOWANA,składam za niego tez tyle ale nieeeeeee ode mnie chcą jeszcze więcej niz chcieli przedtem ,wkurwiony anuluje oferte i obserwuje jak taki wonderkid idzie za czapke gruszek. Ten błąd się poajwia ciągle od kilku serii, od e mnie zawsze żądają absurdalnych kwot a inne oferty są akceptowany chociaż są znacznie niższe,albo jak jest hajp na jakiegos gracza i klub dostaje z 5-6 ofert to oczywiscie ja musze zawsze kilka mln więcej bo tylko ze mną muszą się targowac,inne kluby od razu mają zaakceptowane ofert[/quote]

Taka ciekawostka z Fm 10, 12 i 14, a pewnie i z 16. Pomijając to o czym pisali poprzednicy, czyli klauzule, których nie widać w FMowych tabelkach ( w sumie i dobrze, bo dlaczego mają być widoczne, skoro widzi je tylko klub, który dostaje ofertę), to na kwotę transferową ma również wpływ twoje sympatię z trenerem drużyny prowadzącej klub z którego chcesz sprowadzić zawodnikami. Czasami wystarczy przed złożeniem oferty powiedzieć jaki to menago jest boski i świetny, a kwota staję się łatwiejsza do zaakceptowania.

Poza tym powiedz mi, czy według Ciebie logicznym jest sprzedawanie zawodnika do konkurenta ( lub potencjalnego konkurenta), za kwotę troszkę wyższą, czy lepiej wysłać go do innej ligi, nawet kosztem miliona czy dwóch?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 07:24    #95
Shrek dobrze gada. Mi wiele razy się zdarzyło, iż chcąc wyciągnąć jakiegoś kolesia od rywala otrzymywałem info, iż nie są zainteresowani sprzedażą do klubu z tej samej ligi.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 07:38    #96
Zastanawiam się czy kwoty proponowane przez komputer w ogóle powinny być pokazywane, jeśli to ma być realistyczne. Mogłyby być jakieś szacunki na bazie medialnych spekulacji, ale tak jak jest teraz, to nie jest oddanie rzeczywistości.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.10.2016 o godz. 07:39

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 08:03    #97
Często medialne szacunki pokrywają się z żądaniami klubów, jednak jak życie uczy, samo przeprowadzenie transferu pod względem finansowym, nie zawsze musi oznaczać oddania tej realnej jak i FMowej rzeczywistości.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 08:29    #98
@Shrek,nie no pewnie.Kupiłem za psi grosz Malang Sarra i Diopa (dałem łącznie 8 mln)i mam stoperów na 10 lat do tego większość sładu do wonderkidy z Ligue 1 kupowane po taniości,wyłuskałem Koziello i Sansona ale oczywiście spadkowicz z Ligue 1 potrzebujący na gwałt kasy,żeby nie popaść w tarapaty po spadku woli sprzedac Ounasa za 4.9 mln do Bayernu niż zaakceptować moje 15 mln

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 08:48    #99
Slayer a nie pomyslales ze renoma klubu sie liczy. Wolal pojsc do Bayernu a lepsza pensje lub ze wzgledu ze to potega a nie wypierdek jak Twoj klub.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2016 15:24    #100
[quote="kondi192"]Nie wiem czy już to było ogarniane i zgłaszane tutaj, ale grając Lechem mam "niby" zamknięty stadion na mecze Pucharu Polski, jednak na mecz wchodzą kibice przyjezdni. Czy nie jest to dziwne?[/quote]
Tak jest :/
Anglicy nie rozróżniają dziesiątek możliwości jakie wyrobiliśmy w Polsce w dziedzinie zamykania stadionów/trybun/sektorów. Najważniejsze że w grze efekt w kasie klubowej Lecha i braku wsparcia zawodników jest, ale prosiłem żeby ta komenda stadionu zamkniętego na konkretne rozgrywki i konkretny czas miała możliwość wyboru fanów jakich dotyczy w przyszłości.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution