FM 2010 - bugi czy zly stadion ?

 Ma4fr3l Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2009
Skąd: Gdansk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009, 17:27    Pytanie
Witam. Jestem nowy nie wiem czy kieruje w odpowiedni dzial jednak nie znalazlem odpowiedniego dzialu na to pytanie.

Wymagania gry sa na moj komp OK oprocz Radeonu. Wymagane jest RADEON 9800 ja mam 9200. Nie bedzie przeszkod ? Gralem w DEMO dzisiaj i nie zamulalo sie. ( Pewnie dlatego ze mam odpowiednia ilosc RAMu ) jednak grafika...

...

gralem pierwszy Mecz : Man Utd - Man Utd Rezerwy i... oto screen :

http://i37.tinypic.com/2rr1oic.jpg

niektorzy zawodnicy sa przezroczysci ... ;/ ponad to murawa nie jest zbyt ciekawaw przeciwienstwie do tego co widzialem na necie w gameplayu, czy to moze wina boiska w grze. Watpie... pewnie mam za slabego radeona.

Mile oczekiwane odp.

 LOLECZeX Młody aktywista

Postów: 481
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009 17:32    #1
Pewnie tak za słaby, ale może być dużo przyczyn od za mocnego podkręcenia karty(o ile to robiłeś) po za wysoką temp. w kompie, bo błędy natury sterownikowej(z tego co widzę to raczej tutaj jest problem) spróbuj zainstalować na nowo sterowniki, to tak na początek.

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009 17:35    #2
A w ustawieniach ustawiłeś jakość grafiki na wysoką?
Zaktualizowałeś sterowniki do twojego radeona?

 Ma4fr3l Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2009
Skąd: Gdansk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009 17:41    #3
nie, nic nie robilem po prostu wlaczylem gre i zaczalem gre, sprobuje poszperac w ustawieniach gry jednak sterownikow nie mam na plytach, przeprowadzilem sie, plyty pogubilem... :/ ale niedlugo robie reaktywacje kompa. dzieki panowie, jesli to nic nie pomoze to mysle ze bede nadal gral w 08 bo w 09 nie gralem mialem ciezki okres a 10... jak widac... nie ma co.. dzieki :)

 devin Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009 22:18    #4
Ja mam 1GB Ram-u i Radka 9550 i 3d chodzi mi płynnie jedynie z poziomu boiska, lub jak w 2009 tryb 2d (co ciekawe: już klasyczny 2d strasznie klatkuje). Ale ostatnio myśle nad podkręceniem grafiki:P Zobaczymy co z tego wyjdzie...

 Margo Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2009
Skąd: Skwierzyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009 23:03    #5
ALbo po prostu wyłącz trybuny w opcjach :)

 leszcz Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2007
Skąd: Łódż
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2009 07:20    #6
zainstaluj sterowniki => http://pobie(...)0-series

sprawdź jaka temp. karty, jeśli za wysoka, otwórz obudowę kompa...może pomoże. Albo jak mówi Margo wyłącz trybuny, gdyż to jest też jakieś obciążenie dla karty .

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.