FK Teleoptik Zemun 1.Liga Serbska PROBLEM!

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2014, 13:54    Pytanie
Witajcie!
Chciałbym przedstawić mój problem otóż wszyscy piłkarze mojej drużyny są prawnie zawodnikami Partizanu Belgrad
nie wiem w ogóle o co chodzi wchodzę w dowolnego gracza i chę z nim zagadać i nie mogę bo wywala mnie do profilu zawodnika
ponieważ jest graczem innego klubu!
Co mam zrobić w takiej sytuacji??
Gram na średniej bazie z Serbią(gra miała posłużyć jako "testowa" aby zapoznać się z nowym FM.
Dziękuję za każdą pomocną odpowiedź :)

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2014 15:25    #1
Z Wikipedii:
"Fudbalski klub Teleoptik (Serbian Cyrillic: Фудбалски клуб Телеоптик) is a professional football club based in Zemun, Belgrade, Serbia. The club currently playing in the Serbian First League.
The club is nowadays generally considered FK Partizan's farm team, with many of Partizan's young players playing there to gain experience before being promoted to the first team."

Po polsku: ten klub służy Partizanowi do ogrywania zawodników, którzy nie mieszczą się w 1 zespole - coś jak 2 zespół.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2014 10:32    #2
Ok dzięki za info.
Temat do zamknięcia.

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2014 14:04    #3
Obejmij rezerwy danego klubu. Dziw się, że prowadzisz rezerwy. lol lol lol

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2014 18:55    #4
@up
Odwal się gimbusie.
Prosiłem o zamknięcie tematu aby tacy użytkownicy nie nabijali postów.
Nie wiedziałem że ten klub to rezerwy nic nie pisało.
Pozdro.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.