FATALNA druga połowa sezonu

 Pogro Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013, 14:32    Pytanie
Niech ktoś uprzejmy mnie oświeci, bo totalnie nie wiem co jest na rzeczy.

Moja drużyna miała świetne wyniki; 1. miejsce w Bundeslidze przy braku dobrych napastników, czasem i środkowi obrońcy strzelali po 2 gole. Zarząd zachwycony, kibice wniebowzięci. Niestety do czasu. Przyszła połowa sezonu, przerwa w której zagrałem 5 sparingów, i... Totalne dno w drugiej części sezonu. Mega nierówna gra, i wygrane na poziomie 33%. Raz zwycięstwo nad Leverkusen 4-1, raz porażka z Hannoverem 0-2.

Zawodnicy wcale nie są przemęczeni, 95 / 100% każdy ma. Morale też dobre. Zmieniłem nawet taktyke na dwa mecze, żeby odpoczęli od tej podstawowej. Rozmowy motywacyjne takie same jak w 1. połowie sezonu.

Kto mi powie o-co-chodzi? Jakiż to fatalny błąd popełniłem w przerwie między rundami? Przypomnę, że chodzi o FM 2012

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.05.2013, 14:33

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 14:46    #1
Piłkarze nie chcą grać w pucharach; popatrz co dzieje się teraz w Polonii W. czy w Gorniku Zabrze ;)

a tak powazniej
Tez tak mam, że czasem motywacji nie starcza pilkarzom i w koncowce sezony graja ogony... daj podstawowym pilkarzom dychnac od jakis mniej waznych gierek, wystaw kilku rezerwowych powiedz ze dajesz im wolne by byli gotowi na wazniejsze mecze.

Mysle, ze powinno pomoc... chyba ze masz jakies cioty na rezerwie.
Poza tym kombinuj ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.05.2013 o godz. 14:48

 Pogro Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 14:55    #2
Z pucharu odpadłem już w pierwszej rundzie, od początku sezonu gram tylko ligę i nic więcej. Podstawowym zawodnikom też już dawałem odpocząć, rotuje skład co jakiś czas. Kombinuje jak koń pod góre, ale chyba nie pozostało już nic jak tylko patrzeć, jak drużyna pnie się w dół tabeli.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 15:42    #3
nie da się piąć w dol... moze wybrałeś za male premie za mistrzostwo lub inny cel w lidze/pucharach ;)

chodzilo mi o europejskie puchary w przyszlym sezonie ;)

 Pogro Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 19:32    #4
Premie za lige: najwyższe, premia za puchar: najmniejsze. Z pucharu odpadłem no i OK, nigdy mnie nie pasjonował. Nie mam pojęcia już co sie dzieje ;p

W europejskich pucharach mnie w ogóle nie ma, zespół środka tabeli.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.05.2013 o godz. 19:32

 Milan Ryker Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 19:55    #5
Spróbuj zmienić taktykę, to pomaga... Według mnie przeciwnicy nauczyli się grać pod twoją taktykę. Następnie zmień rozmowy motywacyjne, bo piłkarzom się ciągle te same przejadły.

 Pogro Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 20:06    #6
Spróbuje, chociaz taktyke już zmianiałem przez 3 mecze i nadal nic. Sytuacji bramkowek mam dużo, ale jak nie bramkarz przeciwników ma przeciwko mnie mecz życia, to moi strzelają w poprzeczki... Od 11 meczów jest tragedia. Trochę długo jak na naturalny dołek formy ;). Byłem pewien że coś nie tak zrobiłęm w przerwie grudniowo-styczniowej.

Dajecie im jakiś czas wolnego od treningów wtedy? Ile towarzyskich gracie?

 Milan Ryker Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 20:11    #7
Szczerze towarzyskich gram mało, treningu znacząco nie zmieniam, daje im urlop na 3 dni przed pierwszym meczem sezonowym i tak co przerwę wiosenną lub jesienną.

Jak mówi kolega myfun..., daj pograć rezerwowym ( jak dobrych posiadasz), oraz pogadaj z piłkarzami prywatną rozmowę.

Mam nadzieję, że polepszy się gra twoich piłkarzy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 21:07    #8
Zobacz jeszcze w profilach zawodników w ich raporty (klik w lewy gorny rog w profilu pilkarza) jakie mają samopoczucia; jak jest czerwien to albo odpoczynek od treningu albo wystep w pierwszym skladzie (zalezy czy malo gra czy za duzo trenuje). Komu trzeba daj lepszy kontrakt zeby uwierzyli ze jest sens grania w tym zespole... innych opierdol za to że ostatnio grają padake a innym powiedz ze obijaja sie na treningach... chyba wiecej nie wymysle a u mnie max dolek wynosil 3 niewygrane spotkania pod rzad.

Powodzenia

Treningi kondycyjne przed sezonem, wysokie obroty, 3 tygodnie. Nie mam wakacji od meczow wiec gram w tym samym tempie co tydzien lub 3 dni rotowanym skladem ;)


aaaaa chyba juz wiem, caly poprzedni sezon zagralem na treningu gdzie suwak jest blizej do "mniej treningu meczowego" odchylony od maxa o jedno przesunięcie... grali wybornie ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.05.2013 o godz. 21:12

 eXstaasy Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2013 22:15    #9
Miałem identyczny problem jak autor tematu w FM 11 grając Manchesterem United. Fatalna druga połowa sezonu? Męczyłem się z tym z 2-3 sezony. W końcu doszedłem do tego. Ja po prostu nie lubię za często rotować składem, przez co w drugiej połówce moi gracze byli zajechani. Tak więc proponuję stosować sporą rotację bo najwyraźniej twoi gracze nie wyrabiają z kondycją.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.