Europejskie puchary a liga.

 darko194 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013, 15:38    #1
Na początku chciałbym się powitać, ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum :) no ale przejdźmy do rzeczy. Awansowałem Lechią Gdańsk do Ligi Europejskiej i od tego czasu w lidze kompletnie mi nie idzie, w europie potrafię wygrać z PSV 3:1 na wyjeździe by za chwilę dostać 3:0 od Ruchu. Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić?

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 16:21    #2
Rotacja składu, inna rozmowa motywacyjna, powiedz na konferencji przedmeczowej, że nie jesteś pewien zwycięstwa to zawodnicy mogą chcieć Ci udowodnić że się mylisz, ustaw inną taktykę. Musisz próbować wielu rzeczy, nie ma jednej która zadziała w każdym przypadku :)
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 darko194 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 16:37    #3
Okej, dzięki :) jak na razie poskutkowało wysłanie gwiazdy zespołu na ławkę, wygrałem z Pogonią 2:0 :)

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 16:48    #4
[quote="darko194"]Na początku chciałbym się powitać, ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum :) no ale przejdźmy do rzeczy. Awansowałem Lechią Gdańsk do Ligi Europejskiej i od tego czasu w lidze kompletnie mi nie idzie, w europie potrafię wygrać z PSV 3:1 na wyjeździe by za chwilę dostać 3:0 od Ruchu. Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić?[/quote]

Tak samo masz w Realnym świecie w Polsce szczególnie wiesz jak to jest dla zawodników monotonia Ligowa pojedynki z Ruchem, Widzewem czy Koroną to nie to samo co grać w europie i zabłysnąć na wielkich stadionach, z dużymi klubami które oglądają miliony na świecie i na których meczach łatwo się wypromować. W Fm inaczej nie jest, często to przyczyna jest w motywacji być może twoi piłkarze uważają, że wystarczy im sie pokazać w Europie i dzięki dobrym meczom tam można odejść do lepszego klubu. Taktyka też ważna nie można grać jedną taktyką ja mam 3 taktyki 1 domowa to ofensywna bardzo jak gram u siebie ze słabszym od siebie, żeby wygrać i kilka goli im strzelić. Druga to taktyka Kontrola, to taka jak gram u siebie z mocniejszym rywalem albo na wyjeździe ze słabszym. Lub taktyka defensywna jak gram z rywalem równym sobie lub lepszym na wyjeździe. Trzeba zaskakiwać czasami inny zespół np ustawić w jednym meczu ze skrzydłowi będą zmieniać się pozycjami, że ofensywny pomocnik będzie grał rozgrywającego, w tedy twój zespół stanie się nieprzewidywalny. Bo rywal do następnego meczu nie będzie wiedział, jakie nowinki taktyczne na nich zastosujesz. I musisz szukać słabych punktów każdego rywala bo każdy je ma. Dla przykładu jak widzisz, że obrońcy środkowi rywala, nie grają za dobrze głową i nie są odpowiednio skoczni, to dobrze wystawić na nich silnego napastnika który dobrze gra głową i ustawić mu np rolę odrygwającego, żeby zgrywał głową na boki. W innym np przypadku jak widzisz że rywal ma dwóch obrońców takich jak Van Buyten, silnych dobrze grających głową ale wolnych mało zwrotnych można wystawić na nich szybkich zwinnych i dryblujących napastników i aby pomocnicy zagrywali do nich dużo prostopadłych piłek po ziemi i na wolne pole w tedy taki zawodnik na pełnym biegu będzie miał dużą przewagę nad takim obrońcą. Próbuj, kombinuj na tym polega osięgnięcie sukcesu w tej grze. Pozdrawiam, Rafał.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.