Strona

Ekstraklasa

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 10:12    #41
Dzisiaj Legia-Ruch, na kogo stawiacie? Ja osobiście stawiam na Legię, i chciałbym żeby wygrała, bo Ruch jest w bardzo dobrej formie, ale tylko na naszą polską ekstraklasę, w pucharach poległby z Fc Vallettą lub innym tego typu klubem, oczywiście takie są moje odczucia, bo oni grają to samo od 2-3 lat, więc jeśli już ktoś ma mieć mistrza, to niech będzie to Legia.
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

 Raffik Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 10:21    #42
[quote="WariatCFC"]Rewolucja w Lechu? Oni nie mają pieniędzy, jedynie sprzedaż Rudnieva może dać im zastrzyk gotówki. Z Lecha po sezonie odchodzą Szymon Drewniak, Dimitrije Injac, Marcin Kikut, Semir Stilić, Bartosz Ślusarski, Grzeogrz Wojtkowiak, a zastępców nie widać. W dodatku kolejny sezon bez pucharów się szykuję.

Wisła jak zawsze po beznadziejnym sezonie robi rewolucję, tylko kto przyjdzie do klubu bez europejskich pucharów, pieniężnie też nie jest wesoło.

Ciekawie w Polonii będzie, Wojciechowski powiedział, że jak nie będzie pucharów, to nie będzie sponsorować klubu, a obecna forma sąsiadek z K6 nie wróży im dobrze.

To może być przełomowy sezon dla Legii i Ruchu, Legia przy biernej postawie reszty stawki może zdobyć mistrzostwo, dzięki czemu oddali się od konkurencji. Era dominacji Legii? Jestem na tak. Ruch po dobrym sezonie może znaleźć wreszcie dobrego sponsora, niedługo mają się przeprowadzić na wyremontowany stadion Śląski, więc kibice się znajdą. Jeszcze niech Widzew odbuduje swoją potęgę, to w Polsce znów trzy największe firmy będą rozdawać karty.[/quote]

Co do pieniędzy to większe problemy z finansami mają Wisła i Śląsk, z tego ta pierwsza ma już poważny problem...
Co do lecha to zapewne od przyszłego sezonu do pierwszej drużyny będzie dołączony Patryk Wolski....
Mówi się jeszcze o transferze Pawła Olkowskiego z Górnika Zabrze do Lecha Poznań....
Co do odejścia to zapewne: Stilić z tego względu, że kontrakt mu się kończy a porozumienia nie widać....


Natomiast co do dzisiejszego meczu Legia-Ruch to zdecydowanie stawiam na Ruch który jest obecnie wyśmienitej formie... lecz nie wiadomo bo mecz jest zdecydowanie wyrównany.....

[quote]Dzisiaj Legia-Ruch, na kogo stawiacie? Ja osobiście stawiam na Legię, i chciałbym żeby wygrała, bo Ruch jest w bardzo dobrej formie, ale tylko na naszą polską ekstraklasę, w pucharach poległby z Fc Vallettą lub innym tego typu klubem, oczywiście takie są moje odczucia, bo oni grają to samo od 2-3 lat, więc jeśli już ktoś ma mieć mistrza, to niech będzie to Legia.[/quote]

A który Polski klub nie poległby z tego typu drużyną..... Ewentualnie wygrana po ciężkim boju... :P Każda Polska drużyna ma kiepski start w Europejskich Pucharach, dużo by było można wymieniać przykładów ich męczarni :P Polskie kluby dopiero się budzą.... Jak już przyjdzie co do czego....

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.04.2012 o godz. 10:23

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 12:59    #43
Stawiam na Legię, chyba chciałbym żeby wygrali ligę.

 Krzychu80 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 13:09    #44
Ja stawiam na remis 1:1. Kto zostanie mistrzem Polski? Stawiałem na Polonię, ale po porażce z Górnikiem będzie im ciężko, chyba, że wygra wszystkie kolejne mecze. Jeśli Lech wygra z Koroną, a Legia zremisuje z Ruchem, to jeszcze Lech będzie miał teoretyczne szanse na majstra. Jednak realnie patrząc myślę, że wygra Ruch, ale do LM nie awansują.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 15:28    #45
Teraz wszystko w głowach grajków Legii. Widzew, Lech, Jagiellonia, Lechia i Korona dzielą nas od mistrzostwa. Jak zdobędziemy 13 punktów, mamy mistrza.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012 20:14    #46
W Polsce nikt nie chcę zostać mistrzem, wiadomo, nikt nie chcę się kompromitować w LM :pickard2:
To co gra lider, to TRAGEDIA. Jak można zdjąć najlepszych na boisku Kucharczyka i Novo i wpuścić przech*owych Żyro i Wolskiego?
W drugiej połowie ŻADNEGO celnego strzału i gdyby nie GENIALNY Kuciak, to Legia by przegrała...
WSTYD!
Potrafią grajki spierdo*ić weekend...

Janas, asystent Skorży stwierdził, że cieszy się z tego punktu... ŻENADA...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.04.2012 o godz. 20:23

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012 20:36    #47
Teoretycznie sędzia zrobił błąd nie dając czerwonej kartki Kuciakowi, ale prawie nikt nie widział faulu bez powtórki.

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012 20:38    #48
A jeśli chodzi o mistrza to stawiam oczywiście na Polonię, choć po porażce w Zabrzu będzie cieżko, ale już w poniedziałek z Cracovią się za tamto odkujemy. :D

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012 20:39    #49
Teoretycznie to nie powinno być karnego, Piasecki chciał być najważniejszy na boisku i mu wyszło, gwizdał niepotrzebnie każde wejście, lub kontakt z przeciwnikiem. Zepsuł "widowisko"
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012 20:44    #50
Piasecki i tak dobrze sędziował w porównaniu do np. Pskita.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.