Edytor FM 2015

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2014, 18:40    Pytanie
Witam. Mam kilka pytań dotyczących edycji bazy danych w FM 2015. Po pierwsze: czy edytor zostanie dołączony do gry i nie trzeba będzie go pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie? Czy ktokolwiek z was tworzył kiedyś drużyny juniorskie w edytorze (tak jak np. Castilla w Realu Madryt)? Ciekawi mnie, czy te drużyny mogą być grywalne i występować w profesjonalnych ligach/awansować do ekstraklasy i pucharów kontynentalnych.
Czy ktoś z was tworzył/modyfikował rozgrywki typu polska 2. liga tak, aby można było prowadzić w nich zespół? Wydaje mi się, że widziałem tego rodzaju modyfikacje na fileplanet, ale chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić samodzielnie (albo chociaż uzyskać kilka wskazówek).

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 19:09    #10
szkoda słów na takich ludzi, tymbardziej, że on sam nawet chyba nie wie co napisał i chyba sam ma problemy z czytaniem, a także z pisaniem ze zrozumieniem

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.10.2014 o godz. 19:11

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2014 16:32    #11
zamknijcie temat i po kłopocie :)
temat swoją drogą jest z dupy i szkoda go kontynuować. Lepiej założyć nowy.

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 07:31    #12
[quote="czacha73"]
Kolego trochę szacunku dla osób, które na tym forum są nie od dziś i nie od wczoraj. kaliwaw wytłumaczył ci sprawę edytora odpowiadając na twoje pierwsze pytanie.[/quote]

Nie odpowiedział na żadne z moich pytań, podobnie jak ty. Informacje znalazłem już dawno na zagranicznym forum, bo z polaczkami jak zwykle nie da się dogadać.

[quote="czacha73"]Nie miał też obowiązku odpowiadania na resztę pytań (więc twój zarzut o ignorowaniu to jakiś absurd) . A ty jeszcze na niego naskakujesz i grozisz ostrzeżeniami. Trochę pokory bo być może to ty dlugo tu nie zagościsz[/quote]

Zaraz, to teraz ty możesz grozić ostrzeżeniami, a ja nie mogę? Co prawda nigdy tego nie robiłem, ale nie widzę jak twoja długość pobytu na tym forum miałaby cię do czegokolwiek upoważniać. Nie pomogła ci w byciu skończonym imbecylem.

[quote="n0wak"]Nigdy nie będzie w grywalnej lidze. Z dodawaniem zalecam ostrożność, bo łatwo doprowadzić do jakiegoś błędu. Najlepiej ściągnąć update z tej strony http://www.cmrev(...)1_2.html , większość klubów z PL ma rezerwy które mogą awansować do poziomu II ligi, wyżej nie da rady, choć pewnie można to jakoś zmienić.[/quote]

Dzięki za odpowiedź. A mogę zwiększyć liczbę zespołów w Ekstraklasie, tak, żeby zmniejszyć okres przerwy zimowej? Mogę zmodyfikować już istniejącą czy koniecznie zrobić nową?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.11.2014 o godz. 07:32

 endrieq Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 15:20    #13
A nie chodzi przypadkiem autorowi tematu o edytor zmieniający dane w karierze? To jednak coś innego, niż edytor bazy danych.

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 17:12    #14
[quote="endrieq"]A nie chodzi przypadkiem autorowi tematu o edytor zmieniający dane w karierze? To jednak coś innego, niż edytor bazy danych.[/quote]

O jakim edytorze teraz mówisz, FMRTE? Gdybym chciał, jak już napisałem wcześniej, zwiększyć liczbę zespołów w polskiej ekstraklasie to na pewno wymagałoby to wprowadzenia zmian w edytorze bazy danych dołączanym do FM-a. Tylko nie wiem, czy muszę tworzyć nowe rozgrywki czy wystarczy zmodyfikować już istniejące. Zmiany te oczywiście dotyczą nowej kariery w FM 2015, a nie sejwów z poprzednich części.

 endrieq Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 17:58    #15
[quote="deathgrip"][quote="endrieq"]A nie chodzi przypadkiem autorowi tematu o edytor zmieniający dane w karierze? To jednak coś innego, niż edytor bazy danych.[/quote]

O jakim edytorze teraz mówisz, FMRTE? Gdybym chciał, jak już napisałem wcześniej, zwiększyć liczbę zespołów w polskiej ekstraklasie to na pewno wymagałoby to wprowadzenia zmian w edytorze bazy danych dołączanym do FM-a. Tylko nie wiem, czy muszę tworzyć nowe rozgrywki czy wystarczy zmodyfikować już istniejące. Zmiany te oczywiście dotyczą nowej kariery w FM 2015, a nie sejwów z poprzednich części.[/quote]

Miałem na myśli coś jak FMRTE, tylko autorstwa Sports Interactive, czyli twórców gry. Ten edytor rzeczywiście jest płatny. Natomiast edytor bazy danych jest bezpłatny, ale musisz go osobno ściągnąć ze Steama. Co do majstrowania w edytorze, to jednak rozległy temat. Radzę skorzystać z wyszukiwarki (choćby tutaj na stronie), albo ze specjalnego działu forum Sports Interactive (najlepsze źródło na ten temat, ale wymaga już znajomości języka angielskiego).
Tu link:
http://commu(...)Hideaway

 wilus3 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2009
Skąd: Dęblin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2014 21:55    #16
Ten edytor od SI zawsze był bezpłatny, trzeba go pobrać ze steama, a do bety jeszcze go nie ma (przynajmniej ja nie znalazłem). Żeby zmienić nazwy lig trzeba rozpocząć grę od nowa?

 |\\//| Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Skąd: fajna spoko miejscowość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2014 07:07    #17
Nie nie musisz zaczynać wystarczy że ściągniesz takie coś FM2015 Real Names and German National Team Fix

 wilus3 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2009
Skąd: Dęblin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2014 10:20    #18
dziękuję bardzo

 kajetanor Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 15:01    #19
Chciałem w edytorze zmniejszyć sobie liczebność ekstraklasy oraz pozmieniać kilka rzeczy ale jak to zrobić?
Jak kliknę Dodaj zasady krajowe i Dodaj niższe ligi i puchary do istniejącej struktury to nie mogę zmienić rzeczy na których mi zależy. A jak wejdę w Utwórz nowe rozgrywki i przepisy to wszystko się usuwa a nie chcę wszystkie od nowa ustawiać czyli np premii pieniężnych bo ich nie znam i jest z tym dużo roboty. Wiecie jak zrobić, żeby zostawić wszystkie ustawienia polskich lig ale tak żebym mógł je edytować?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.