Dwa pytania. FM 14

 Saidi1 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2015, 16:23    Pytanie
1. Zawodnicy z mojego zespołu często skarżą się na brak dyscypliny w zespole, od czego to zależy ?
2. Mam problem z utrzymaniem wyniku czasem prowadzę 2-0 czy 3-0 a i tak czasem przeciwnikowi uda się wyrównać bądź wygrać. Wygrywam pewnie 4-0 do połowy mecz kończy się 4-3 więc strach jest nawet jeśli prowadzę wysoko. Gram ofensywną taktyką (kontrolą) lecz kiedy wygrywam chcę utrzymać wynik i ustawię taktykę defensywną (kontratak) z dwoma defensywnymi pomocnikami to i tak stracę prowadzenie. Kiedy nie zmienię ustawienia i gram dalej kontrolą też często tracę. W czym może tkwić problem ? Obie taktyki są przyswojone dość dobrze przez moich graczy.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2015 17:49    #1
1. Jak np. nie ukarzesz czerwonej kartki/słabego występu. Albo ukarzesz niesłusznie.

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2015 11:21    #2
Wg mojego doświadczenia nie opłaca się zmieniać taktyki na defensywną nawet prowadząc niespodziewanie z dobrym zespołem.Prawie zawsze kończy się to dla mnie źle.Jak tylko nastawię się na defensywę rywale wgniatają mnie w boisko nawet gdy grałem dobrym zespołem ze słabym i z ciekawości chciałem to przetestować tak się działo.Co do samego prowadzenia zauważyłem że ważna jest rozmowa motywacyjna w przerwie i nie mówienie zawodnikom że się jest zadowolonym tylko coś na zasadzie ,,jak narazie gracie dobrze...,,

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2015 17:27    #3
Też nie zmieniam. Raczej zmieniam polecenia zespołowe (utrzymanie piłki, wolne tempo, krótkie podania).

 Saidi1 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2015 16:42    #4
Dzięki za rady . Mam jeszcze jedno pytanie zdobylem miejsce gwarantowane gra w lidze europejskiej lecz dostalem wiadomość ze spowodu finansowych nie mogę w niej zagrać, co zorbic ? Stan konta to 45 mln euro więc nie wiem dlaczego.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2015 17:18    #5
Być może nie spełniłeś wymagań Finansowego Fair Play.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.