Duster znowu na YouTube, czyli kariera Sportingiem LOKEREN!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015, 19:29    #1
Witam was bardzo serdecznie! Rok temu zacząłem dosyć popularny tutaj na forum temat z mojej kariery z Vitesse Arnhem. Zdobyłem dosyć zacne grono widzów i chciałbym znowu zaprosić was na swój kanał, tym razem zaczynam karierę w belgijskim Sporingu Lokeren.

PIERWSZY MATERIAŁ JUŻ NA KANALE! WYSTARCZY KLIKNĄĆ

W pierwszym materiale z grubsza przedstawiłem klub oraz niektóre zmiany w związku z nowym FM'em.

Wczoraj miała miejsce premiera gry, a już dzisiaj na kanale pojawił się kolejny materiał z mojej kariery Sportingiem Lokeren! Rozpoczęliśmy sezon w belgijskiej Jupiler League. Rozegraliśmy pierwsze trzy mecze. Przed sezonem dokonałem dwóch(tylko dwóch) wzmocnień, ze względu na skromny budżet zarówno na transfery jak i na wynagrodzenia. Czy uda się już w pierwszym sezonie wywalczyć kwalifikacje do Europejskich Pucharów? Może być trudno! Ale mam nadzieję, że damy radę. Jeżeli chcecie śledzić moją karierę to zapraszam bardzo serdecznie do oglądania i komentowania!

KLIKNIJ, aby zobaczyć jak poszło mi w debiucie w belgijskiej lidze! Pierwsze trzy mecze, już w drugim materiale z FM2016!

Jakie wrażenia po wczorajszej premierze FM'a? Pozytywne odczucia? Rozczarowanie?
Jak podobają wam się zmiany? Np. te w interfejsie?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 19:49    #2
Jeśli już nagrywasz to trochę sensu w wypowiedziach by się przydało. Przygotuj sobie to, co chcesz pokazać, poćwicz trudne nazwiska, no cokolwiek. Wyłączyłem bo nie lubię materiałów robionych na chaos, do których można się przyłożyć.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 20:20    #3
Bolson, a ja nie lubię sztucznych, przygotowanych materiałów. Spontan to coś w czym czuję się dobrze i coś takiego chcę robić, ma to swoich zwolenników jak i przeciwników, jak wszystko.

Pozdrawiam :)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 20:22    #4
W takim razie powodzenia.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2015 20:42    #5
Trzeci materiał z FM'a już wjechał na kanał!

W nim trzy ważne mecze Sportingu Lokeren, transfer napastnika zrealizowany przez zarząd klubu, a także kilka słów odnośnie POLSKIEJ SCENY FM'a

KLIKNIJ I OGLĄDAJ!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2015 21:30    #6
Kolejny materiał z Football Manager 2016 już na kanale! Zapraszam do oglądania, do pisania swoich uwag i pomaganiu mi w doskonaleniu serii. To wszystko dla was!


KLIKNIJ I ZOBACZ CO TAM NAGRAŁEM


Masz jakieś uwagi?
Jakieś pomysły do zrealizowania?
Może coś się nie podoba? Jak tak to co?

Nie tworzę tego dla siebie, tylko dla was i jeżeli coś się nie podoba to chciałbym to zmienić, tylko muszę wiedzieć co to, inaczej trudno cokolwiek zdziałać.

Zapraszam jeszcze raz do oglądania!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2016 19:27    #7
Początek mojego trzeciego roku z Football Managerem. Początek, w którym publikuję dla was 6. odcinek mojej serii! Kolejne trzy mecze malutkiego JESZCZE klubu, jakim jest Sporing Lokeren. Finanse nie wyglądają dobrze, wyniki nie są najlepsze, ciągle jesteśmy średniakiem belgijskiej ekstraklasy, ale... Zobaczcie sami!

KLIKNIJ I ZOBACZ SAM!

Macie jakiejś uwagi? Pomysły? Spostrzeżenia? Piszcie! Przyjmę wszystko i postaram się ulepszać serię z każdym odcinkiem!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2016 21:04    #8
Trzy ostatnie mecze rundy zasadniczej już dzisiaj! Spoting Lokeren powoli się rozkręca, ale czy uda mu się zakwalifikować do europejskich pucharów? Czy uda się zająć miejsce w lidze z którego zadowoleni będą kibici i zarząd? Dowiecie się w tym materiale!

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK RADZI SOBIE DOJRZAŁA DRUŻYNA SPORTINGU!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2016 14:31    #9
Ostatnie trzy mecze pierwszego sezonu w Sporingu Lokeren i... SZANSA NA MISTRZOSTWO KRAJU!

Czy Sporingowi uda się puścić z torbami buchmakerów i wygrać Jupiler League?

KLIKNIJ I SPRAWDŹ SAM!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2016 15:03    #10
Niekiedy też trzeba dać szansę statystykom. W tym materiale statystyki ostatniego sezonu w Sportingu Lokeren oraz wyniki w najlepszych europejskich ligach!

Zapraszam do oglądania!

KLIKNIJ I ZOBACZ PODSUMOWANIE SEZONU

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.