Dochód klubu

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010, 18:19    Pytanie
Witam
Jaki polecacie sposób na zarobienie pieniędzy do stanu konta? Wiem, że najlepiej byłoby grać sparingi jednak gram Fisherem Athletic w Coca-Cola League 2 i mam stadion na 3000 miejsc, dlatego bardzo mało zarabiam ze sparingów. Prosze o rade.
Pozdrawiam

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 18:26    #1
Sprzedaj kogoś? Poszukaj klubu patronackiego?
No i oczywiście sukcesy znacznie powiększają dochody:D
by dooomiiin

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 18:39    #2
[quote=dooomiiin]Sprzedaj kogoś?[/quote]
Masz racje, o moich piłkarzy biją się Chelsea, Barcelona i Manchester City. Za rezerwowego bramkarza oferują mi 80 mln funtów ale za mniej niż 100 nie puszcze... Nie ma to jak zakupy gigantów w klubie który żarliwie walczy o utrzymanie w IV lidze.
[quote=dooomiiin] Poszukaj klubu patronackiego?
[/quote]
Mam. Arsenal. Daje 45 tysięcy rocznie. Jak więc widzisz nie jest to główny dochód.

Mam 1.4 mln euro. Ile potrzeba zebrać aby rozbudowano mi stadion? Musze narazie poczekać bo komplet nie chodzi ale te 2200 zawsze jest.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.05.2010 o godz. 18:40

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 18:39    #3
Raczej niewielu z nas prowadzi Fishere Athletic.. Jak tak dokładnie opisałeś swój problem, to można śmiało Ci poradzić:
- ogranicz wydatki
- zwiększ przychody
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 18:48    #4
[quote2=jordaneq][quote=dooomiiin]Sprzedaj kogoś?[/quote]
Masz racje, o moich piłkarzy biją się Chelsea, Barcelona i Manchester City. Za rezerwowego bramkarza oferują mi 80 mln funtów ale za mniej niż 100 nie puszcze... [/quote2]

Niepotrzebny sarkazm;p
by dooomiiin

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 19:19    #5
Przepraszam. Wiem że chciałeś mi pomóc. Ale mój zespół to naprawde nie Chelsea. Zawodnicy których mógłbym sprzedać są warci jakieś 20 tys euro (łącznie) a i tak nikt ich nie chce kupić :/
Wymyśliłem sobie że narazie olewam stan konta, w przyszłym sezonie robie pake na awans a w Coca-Cola League 1 nie ma bata żeby była druzyna z 3000 stadionem.

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 20:37    #6
Ja tam obecnie walczę w Lidze Mistrzów ze stadionem o pojemności 20300. :D

Ściągaj młodych, uzdolnionych piłkarzy, najlepiej za darmo, a po sezonie lub dwóch dobrej gry sprzedawaj za większą kasę. Odpowiednia taktyka powinna zapewnić Ci miejsce przynajmniej w środku tabeli, co w miarę wypromuje Twoich grajków. No i walcz w pucharach, za to też jest kasa.

Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 21:02    #7
Sprowadzanie zawodników z wolnego transferu z przeznaczeniem na szybką sprzedaż pomaga czasami podbudować klubowe finanse.
Można też sprzedać klauzulę po sprzedaży samego zawodnika, na tym też można niezłe pieniądze zarobić.
…(…)…

 Margo Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2009
Skąd: Skwierzyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 22:28    #8
Póki co skupiaj się tylko na awansie do wyższej ligi, bo obecnie nie masz szans na jakieś ogromne dochody. Ściągaj zawodników z wolnych transferów. Z odrobiną szczęścia uda Ci się nieświadomie zakontraktować jakąś perełkę :) Zakontraktuj dużo piłkarzy, przekrocz limit płac, miej kasę na minusie, ale najważniejszy jest awans :)

 Vachu Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2005
Skąd: Wągrowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2010 23:47    #9
Metoda prosta jak Gram juz 12 sezon Reddtich United , zeby kase zarabiac, to jak juz przedmowcy wspomnieli najlepiej sciagac graczy z free po polowie sezonu sprzedac tych co nie grają i i sciagac nowych, ten etap zarabiania jest latwy od 1 lgi jest juz troche gorzej bo trfuniej znalezc grajkow ktorzy przyjda za male pieniadze badz free i wygeneruja duzy dochód, naturalnie awansowac w pucharach tez kasa,

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.