Czy zawodnik może się odbudować po dłuższej kontuzji?

 SalutaryVermin Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2014
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2014, 15:13    Pytanie
Mam pytanie, jeżeli piszę w złym dziale to przepraszam, ale do rzeczy. Otóż na początku kariery Lechem, zauważyłem że mój piłkarz (Paulus Arajuuri dla dociekliwych) ma uraz biodra który wyłącza go z gry na 6-7 miesięcy. No, dobrze ale po tych 7 miesiącach umiejętności spadły mu z 3,5 gwiazdki na 2,5 gwiazdki. I tu rodzi się pytanie, czy jeżeli będę mu dawał grać regularnie, to znów będzie miał 3,5 gwiazdki, czy już będzie mizernym 2,5 gwiazdkowcem?

Pozdrawiam, Salutary

 LinQ Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2014 16:08    #1
Oczywiście że może, ale również może stać się tak że już się nie odbuduje a wręcz będzie zaliczał regres.
Wszystko zależy od atrybutów takich jak pracowitość,ambicja,determinacja czy jest profesjonalny i czy prowadzi sportowy tryb życia.

Użytkownik uznał post za pomocny

 SalutaryVermin Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2014
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2014 16:33    #2
Bardzo dziękuje. Nie spodziewam się "regresu" gdyż ma on już 26 lat! Nie mniej, jednak nabrałem nadziei. |

//Edit
Jak sprawdzić jego tryb życia?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.06.2014 o godz. 16:34

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2014 00:03    #3
Ja od siebie dodam, że nierzadko sztab obniża nawet o całą gwiazdkę, jeśli zawodnik nie ma odpowiedniej na klub reputacji. Przychodzi naprawdę udany facet, ale bez gry - spokojnie jedna gwiazdka za mało. Z drugiej strony - nierzadko dają się nabrać na juniorów i wystawiają 5 gwiazdek od ręki, podczas gdy gość nie ma szans osiągnąć odpowiedniego poziomu :D
Tryb życia? To jest jego osobowość - dobrze, jak jest "profesjonalny", "ambitny", "nietracący pewności siebie" (radzi sobie z presją), "przykładny obywatel" (to jest multikombo, nie wiem, czy ktoś ma taki charakter w grze). Unikaj niesportowych, porywczych, medialnych (ci ostatni są upierdiliwi i będą biegać z płaczem do hien).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.06.2014 o godz. 00:04

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2014 00:52    #4
Nie warto sobie zawracać głowy sugestiami sztabu w kwestii oceny umiejętności. Lepiej samemu ocenić zawodnika na podstawie jego atrybutów. Osobiście użytek z tych ocen mam wtedy gdy filtruje raporty scoutów, żeby nie musieć przeglądać ogorów. Natomiast ocena potencjału jest już jak najbardziej przydatna bo nie ma innej możliwości by potencjał określić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.