Co zrobić aby do klubu chcieli przychodzić piłkarze klasy światowej ?

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013, 15:41    Pytanie
Mam taki problem że gram Legią w FM 12.
Zrobiłem bardzo ciekawy klub przez 2 sezony, i dostałem budżet 12 mln euro.
Problem w tym że nie ma za bardzo na kogo wydać.
Najlepszych (słynnch) zawodników których sporowadziłem/mogłem to Vagner Love z Chińskiego zespołu, Nabil Dirar z Monaco, Enric Saabriot z Athletic.
I tyle tego by było.
Sukcesy są bo dotychczasz 2 razy wygrałem Polską ligę i spokojnie łapałem się do LM z 3 miejsca spadłem do LE gdzie zaszłem do 1/8.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 16:08    #1
zrobiles tyle co i nic, aby skusic gwiazdy swiatowego formatu :P wygraj wiecej mistrzostw i przede wszystkim pokaz cos w europie

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 18:04    #2
[quote="zolahc"]zrobiles tyle co i nic, aby skusic gwiazdy swiatowego formatu :P wygraj wiecej mistrzostw i przede wszystkim pokaz cos w europie[/quote]
Ale pomogłeś ..
Chyba pisze człowieku że progres jest a piłkarzy lepszych nie umiesz czytać ?
Z takimi zawodnikami to ja LM czy LE nie wygram ..

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 18:49    #3
Innego sposobu nie ma. Tylko sukcesami możesz zachęcić lepszych piłkarzy do dołączenia do twojego klubu.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 19:03    #4
Generalnie rzecz ujmując liga polska ma lipną reputację. Nie zmieni tego nawet kilka sukcesów mniejszych czy większych. Taki urok fm.

Jeśli chcesz to możesz i grać z 10 sezonów i może Ci się uda pod koniec kariery ściągnąć podstarzałych już emerytów którzy odcinają kupony, bądź podkręcić reputację zarówno ligi jak i drużyny w edytorze. Ja już dawno olewam temat kupowania gwiazd, bo prędzej i to za mniejszą kasę kupisz parę talentów.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 19:11    #5
Wygraj coś w Europie, i to jakieś trofeum, dojście na przykład do półfinału nie wystarczy. Ale zawodnicy z absolutnego topu, jak Cristiano Ronaldo czy Messi do Polski i tak nie przyjdą, nawet na emeryturę. A zamiast nich, jak stoi wyżej, i tak lepiej sprowadzić worek talentów z Afryki.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 27.10.2013 o godz. 19:14

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 20:03    #6
[quote="Nones"][quote="zolahc"]zrobiles tyle co i nic, aby skusic gwiazdy swiatowego formatu :P wygraj wiecej mistrzostw i przede wszystkim pokaz cos w europie[/quote]
Ale pomogłeś ..
Chyba pisze człowieku że progres jest a piłkarzy lepszych nie umiesz czytać ?
Z takimi zawodnikami to ja LM czy LE nie wygram ..[/quote]

hehe no i widzisz kolego, kazdy ci to samo napisal wiec chyba jednak umiem czytac ;) pozdro

 deyu Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 23:09    #7
Oskarżasz kogoś, że nie potrafi pisać a Ty piszesz: zaszłem... i po co ta spinka?

 siweq Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2013
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 00:06    #8
Sprowadzenie do Legii Vagner Love'a i Dirara to już wyczyn. Przecież tacy zawodnicy jeszcze przez kilka lat nie pojawią się w polskiej lidze :)

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2013 00:13    #9
Nie chcę być złośliwy,ale odpowiedź kolegi pytającego jest wystarczająca ,,Mam taki problem że gram Legią,, to już na starcie jest problem:)
A tak serio to da się ściągać gwiazdy do polskiej ligi(oczywiście nie CR7,Messiego itd) ale trzeba podnieść renomę zespołu i ligi a to wcale nie jest niemożliwe tylko zajmuje kilka sezonów

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.