Chłopcy do podawania piłke w FM

 wikthor Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012, 23:35    #1
Chłopcy do podawania piłek w Fm jako tacy nie istnieją, ale wykopana piłka za boisko wylatuje z trybun. No i tu, mam takie coś! Fm z roku na rok staje się coraz bardziej realny, ale - przegrywam na własnym boisku 1:0 w 85 minucie, spalony, marzę o szybkim zaczęciu "tej akcji" a tu piłka wyszła za boisko 30 metrów dalej. Oczywiście piłka juz z powrotem leży na boisku wyrzucona, a mój prawy obrońca idzie po nią 20-30 metrów, podaje niedokładnie do mojego bramkarza i tak mija 1 min. DLACZEGO????????
Dlaczego nie ma tak jak w normalnym futbolu piłka wyleciała, biorę drugą od chłopaka który jest najbliżej i zaczynam grę po 15 sekundach, a nie po 1 minucie.
Może to nie problem, ale mnie to nurtowało i uważam że warto by było coś takiego wprowadzić do następnego FM. Pozdrawiam! ;)

 Campeones Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 23:37    #2
Dokładnie, tu się z Tobą zgadam. Strasznie to denerwuję, szczególnie gdy przegrywasz i marzysz o szybkim wznowieniu gry.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 09:43    #3
Ja się tak chamsko podłączę.

Dlaczego po każdym gwizdku sędziego, faulujący zawodnik musi przebiec 40 metrów do sędziego, aby wysłuchać kazania, dostać kartkę? Obliczyłem, że w ciągu jednego meczu tracę tak około 3 minut. Sędzia nigdy tyle nie dolicza, ba czasem w ogóle nic nie dolicza.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 09:54    #4
@WariatCFC

U mnie zawodnik IDZIE z rogu boiska, w okolice środka boiska. Bezsens. Tracę po 3-5 Minut!

 flowproba Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Skąd: Ostrów Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 10:47    #5
Dokładnie, jedna z rzeczy do naprawy w następnej edycji ile można czekać aż koleś pójdzie po piłkę.. Przy dłuższej grze kiedy seryjnie rozgrywam mecze podejrzewam, że po kilku godzinach miałbym co najmniej jeden mecz więcej gdyby to zostało wyeliminowane.

 wikthor Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 11:17    #6
A i jeszcze jedno. Poturbowany zawodnik, któremu została udzielona pomoc fizjoterapeuty zawsze schodzi za linie końcową boiska, chociaż stoi 15-20 metrów od linii bocznej. to tez jest błąd do poprawienia, tak myślę. ;)

 kabaruto Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 13:22    #7
Panowie co do straty czasu. Nie zauważyliście że sekundy w FM upływają mega szybko? Przykładowo jeśli bym ustawic aby sekundy przebiegały normalnie to jest to chyba pierwsza lub druga prędkość w FM. Wtedy piłkarze praktycznie czołgają sie po boisku. Dziwi mnie to.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.