Bundesliga

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2012 22:15    #11
Lewy nie powinien na razie nigdzie odchodzić, jeszcze ze 2 sezony niech pogra w Borussi. Sahin popełnił błąd, że tak szybko odszedł. A mecz był świetny szkoda tej sytuacji Lewego w końcówce meczu.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2012 22:20    #12
Lewy zajebiście utrzymuje sie przy piłce, do tego potrafi zagrać prostopadłe podanie z głębi, dobrze gra głową... Napastnik kompletny. Dawno tak się nie wkurwiłem jak przy tej poprzeczce w końcówce, należała mu się bramka. Po tym meczu postawiłem sobie za cel, że kupie Lewego w FMie jak najszybciej się da. Oglądaliście na Eurosport ? Umarłem jak zaczeli wymieniać te ilości dotknięć piłki i milion innych statystyk każdego zawodnika.

edit
Borussia gra fajną piłkę, jakby mieli w FMie ustawioną filozifie bardzo płynny. Np. ta akcja gdzie akcje zamykał wbiegający Hummels. Dobry mecz ogólnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.04.2012 o godz. 22:21

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2012 23:15    #13
[quote="nie_powiem"]Lewy zajebiście utrzymuje sie przy piłce, do tego potrafi zagrać prostopadłe podanie z głębi, dobrze gra głową... Napastnik kompletny. Dawno tak się nie wkurwiłem jak przy tej poprzeczce w końcówce, należała mu się bramka. Po tym meczu postawiłem sobie za cel, że kupie Lewego w FMie jak najszybciej się da. Oglądaliście na Eurosport ? Umarłem jak zaczeli wymieniać te ilości dotknięć piłki i milion innych statystyk każdego zawodnika.

edit
Borussia gra fajną piłkę, jakby mieli w FMie ustawioną filozifie bardzo płynny. Np. ta akcja gdzie akcje zamykał wbiegający Hummels. Dobry mecz ogólnie.[/quote]

Heh, tak jest Eurosport, te statystyki :p, świetnie gra Lewandowski, to, co on zrobił w czasie pobytu w Borussi to po prostu bajka, każdą piłkę wygrał, należała mu się ta druga bramka, ale zmiany Kloppa także bdb, o Robbenie już nie wspomne ... ;p
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 00:46    #14
nie_powiem - ale proszę, dbajmy o kulturę wypowiedzi...

Mecz bardzo interesujący. Oczywiście Borussia jest drętwa i nie zasłużyła na zwycięstwo :) Bayern nie wyglądał źle i mógłby spokojnie wygrać to spotkanie, gdyby nie dwaj piłkarze - Thomas Muller i Arjen Robben. Muller był na boisku, ale nawet trener go nie widział. Gdy w końcu dostrzegł go po 60 minutach, natychmiast go zdjął, prawdopodobnie nie mając bladego pojęcia, jak Thomas znalazł się na murawie. W ten sposób Bawarczycy grali w dziesięciu przez 2/3 meczu. Robben natomiast... facet zawalił całe spotkanie, zniweczył cały wysiłek drużyny. Najpierw nie wybiegł z linią obrony z pola bramkowego, przez co Lewandowski nie został złapany na ofsajdzie. Przy karnym pierwsza myśl, jaka mi przemknęła: "Tylko nie Robben" - i sprawdziło się, niestety. Powinien uderzać Ribery. W samej końcówce zaś podejrzewam, że Holender był już tak zdruzgotany swoją dyspozycją, że strzelał zupełnie bez wiary w powodzenie, zdekoncentrowany, pozbawiony pewności siebie. I w taki niespodziewany, magiczny sposób, Borussia prawdopodobnie obroniła mistrzostwo Niemiec. Dawno nie miała miejsca sytuacja, w której Bayern dwukrotnie z rzędu nie zdobywał tytułu - ostatni raz działo się to w sezonach 94/95 i 95/96, gdy mistrzowską paterę wznosiła... właśnie Borussia Dortmund.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 08:52    #15
Mecz był świetny. Co tu dużo mówić, akcja za akcję, czasami przycisnął Bayern, czasami Dortmund. Czy Dortmund już mistrzem? Niby ma 6 punktów, ale teraz derby z Schalke na wyjeździe, a następnie mecz z Moenchengladbach. Po tych dwóch meczach już raczej będzie przesądzone kto zdobędzie mistrzostwo.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Jadranko Ekspert

Postów: 256
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 09:59    #16
Mecz jeden z lepszych, które ostatnio widziałem. Śmiało można powiedzieć, że był to mecz godny hitu sezonu. Co do dalszego terminarzu Dortmundu. Schalke ostatnio nie jest w wysokiej formie, wczoraj porażka 1:4 z Nurnberg. Borussia przy takiej formie w jakiej jest obecnie powinna dać radę w sobotnich derbach. Moenchengladbach jest w jeszcze gorszej formie od Schalke 04. Ostatnie zwycięstwo zanotowali w 26 kolejce. Czyli ostatnie 3 kolejki to dwie porażki i remis. Tutaj faworyt jest tylko jeden i jest nim Borussia Dortmund (BVB gra u siebie).

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 11:44    #17
Jadranko dobrze prawi. Wystarczy spojrzeć w tabelę i wyniki ostatnich kilku kolejek, żeby stwierdzić że BVB leci po mistrzostwo.
Tym bardziej nas to cieszy, że czynny udział, w zdobyciu tego tytułu, ma aż 3 naszych reprezentantów.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2012 21:58    #18
Lewandowski poza kontrolą.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 22:51    #19
Oglądam właśnie LIGA total! na Sport1 i jestem w lekkim szoku. :) Niemiecki ekspert gani(!) Goetzego za podanie do Lewego (przy golu na 2:1). Mówi, że podanie do napastnika powinno być na dobieg, a nie w nogi. Jednocześnie chwali Lewandowskiego za "genialne" przyjęcie piłki i bramkę. Co to się porobiło, że Niemiec narzeka na Niemca i chwali Polaka. :D

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 08:21    #20
Guardiola od nowego sezonu w FCB.

Wczoraj Dortmund rozjechał Werder 5-0.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.